- Positie
- Attacking Midfielder
- Shirt
- 30
- Leeftijd
- 22
- Hoogte
- 177 cm
- Foot
- Left
- Country
- Brazil
Transfer value: €2,2m
Highest: €2,2m (18 jan 2026)- 18 jan 2026: Flamengo to Atlético Mineiro, €2,2m
Speler Stats
- Squawka Score 69%
- Appearances 26
- Minutes 1.872
- Doelpunten 4
- Assists 2
- Shooting Accuracy 40%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 4 | 0,2 |
| Left foot | 3 | 0,1 |
| Right foot | 1 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 3 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 35 | 1,7 |
| On target | 14 | 0,7 |
| Off target | 10 | 0,5 |
| Accuracy | 40,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 11,4 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 10 | 0,5 |
| Interceptions | 12 | 0,6 |
| Clearances | 12 | 0,6 |
| Blocks | 4 | 0,2 |
| Recoveries | 68 | 3,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 6 | 0,3 |
| Fouled | 22 | 1,1 |
| Yellows | 1 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 200 | 9,6 |
| Duels won | 106 | 5,1 |
| Duels won % | 53,0 | – |
| Aerials won | 21 | 1,0 |
| Aerials won % | 43,8 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 721 | 34,7 |
| Pass accuracy | 82,4 | – |
| Key passes | 23 | 1,1 |
| Chances created | 25 | 1,2 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 69%
- Appearances 26
- Minutes 1.872
- Doelpunten 4
- Assists 2
- Shooting Accuracy 40%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 4 | 0,2 |
| Left foot | 3 | 0,1 |
| Right foot | 1 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 3 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 35 | 1,7 |
| On target | 14 | 0,7 |
| Off target | 10 | 0,5 |
| Accuracy | 40,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 11,4 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 10 | 0,5 |
| Interceptions | 12 | 0,6 |
| Clearances | 12 | 0,6 |
| Blocks | 4 | 0,2 |
| Recoveries | 68 | 3,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 6 | 0,3 |
| Fouled | 22 | 1,1 |
| Yellows | 1 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 200 | 9,6 |
| Duels won | 106 | 5,1 |
| Duels won % | 53,0 | – |
| Aerials won | 21 | 1,0 |
| Aerials won % | 43,8 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 721 | 34,7 |
| Pass accuracy | 82,4 | – |
| Key passes | 23 | 1,1 |
| Chances created | 25 | 1,2 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Atlético Mineiro vs Cruzeiro | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Atlético Mineiro | 3-2 | 89 | 0 | 1 | 1 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Coritiba | 1-0 | 17 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Santos | 2-1 | 45 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Athletico Paranaense vs Atlético Mineiro | 2-2 | 52 | 0 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs RB Bragantino | 1-0 | 33 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Atlético Mineiro | 2-0 | 81 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Grêmio | 3-0 | 81 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Remo vs Atlético Mineiro | 2-2 | 33 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Atlético Mineiro | 1-2 | 71 | 1 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Carioca Série A | 2024 |
| 1 | CONMEBOL Libertadores | 2022 |
| 1 | Copa do Brasil | 2022 |
