- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 41
- Leeftijd
- 22
- Hoogte
- 187 cm
- Foot
- Left
- Country
- Brazil
Transfer value: €321,1k
Highest: €321,1k (5 jan 2026)- 5 jan 2026: Sport Recife to Internacional, €321,1k
Speler Stats
- Squawka Score 65%
- Appearances 17
- Minutes 1.190
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 5 | 0,4 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 4 | 0,3 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 13 | 1,0 |
| Interceptions | 13 | 1,0 |
| Clearances | 91 | 6,9 |
| Blocks | 8 | 0,6 |
| Recoveries | 41 | 3,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 24 | 1,8 |
| Fouled | 9 | 0,7 |
| Yellows | 6 | 0,5 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 124 | 9,4 |
| Duels won | 74 | 5,6 |
| Duels won % | 59,7 | – |
| Aerials won | 41 | 3,1 |
| Aerials won % | 61,2 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 628 | 47,5 |
| Pass accuracy | 83,1 | – |
| Key passes | 1 | 0,1 |
| Chances created | 1 | 0,1 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 65%
- Appearances 17
- Minutes 1.190
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 5 | 0,4 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 4 | 0,3 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 13 | 1,0 |
| Interceptions | 13 | 1,0 |
| Clearances | 91 | 6,9 |
| Blocks | 8 | 0,6 |
| Recoveries | 41 | 3,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 24 | 1,8 |
| Fouled | 9 | 0,7 |
| Yellows | 6 | 0,5 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 124 | 9,4 |
| Duels won | 74 | 5,6 |
| Duels won % | 59,7 | – |
| Aerials won | 41 | 3,1 |
| Aerials won % | 61,2 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 628 | 47,5 |
| Pass accuracy | 83,1 | – |
| Key passes | 1 | 0,1 |
| Chances created | 1 | 0,1 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Fluminense vs Internacional | 2-1 | 1 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Cruzeiro | 1-2 | 14 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Internacional | 3-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Internacional | 2-0 | 23 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Internacional | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Fluminense | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Internacional | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Mirassol | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Internacional | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Internacional vs São Paulo | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Recopa Gaúcha | 2026 |
| 1 | Gaúcho 1 | 2025 |

Sport Recife
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Pernambucano 1 | 2023 |