- Positie
- Striker
- Shirt
- 7
- Leeftijd
- 28
- Hoogte
- 179 cm
- Foot
- Right
- Country
- Serbia
Transfer value: €2m
Highest: €2m (28 aug 2026)- 4 mrt 2021: Čukarički to Malmö FF, €1m
- 28 aug 2026: Sparta Praha to Ferencváros, €2m
Speler Stats
- Squawka Score 80%
- Appearances 2
- Minutes 171
- Doelpunten 0
- Assists 2
- Shooting Accuracy 100%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 3 | 1,6 |
| On target | 3 | 1,6 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | 100,0 | – |
| xG | 0,3 | 0,2 |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 1,1 |
| Interceptions | 5 | 2,6 |
| Clearances | 1 | 0,5 |
| Blocks | 1 | 0,5 |
| Recoveries | 8 | 4,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 1 | 0,5 |
| Fouled | 8 | 4,2 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,5 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 22 | 11,6 |
| Duels won | 14 | 7,4 |
| Duels won % | 63,6 | – |
| Aerials won | 2 | 1,1 |
| Aerials won % | 66,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 59 | 31,1 |
| Pass accuracy | 81,4 | – |
| Key passes | 2 | 1,1 |
| Chances created | 4 | 2,1 |
| xA | 0,5 | 0,3 |
- Squawka Score 80%
- Appearances 2
- Minutes 171
- Doelpunten 0
- Assists 2
- Shooting Accuracy 100%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 3 | 1,6 |
| On target | 3 | 1,6 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | 100,0 | – |
| xG | 0,3 | 0,2 |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 1,1 |
| Interceptions | 5 | 2,6 |
| Clearances | 1 | 0,5 |
| Blocks | 1 | 0,5 |
| Recoveries | 8 | 4,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 1 | 0,5 |
| Fouled | 8 | 4,2 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,5 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 22 | 11,6 |
| Duels won | 14 | 7,4 |
| Duels won % | 63,6 | – |
| Aerials won | 2 | 1,1 |
| Aerials won % | 66,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 59 | 31,1 |
| Pass accuracy | 81,4 | – |
| Key passes | 2 | 1,1 |
| Chances created | 4 | 2,1 |
| xA | 0,5 | 0,3 |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Ferencváros vs Torreense | 4-1 | 87 | 0 | 1 | 1 | 0,05 | ||
| UEFA Europa League | Ferencváros vs Viktoria Plzeň | 2-1 | 84 | 0 | 1 | 2 | 0,29 | ||
| Primera División | Elche vs Getafe | 1-0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| Primera División | Getafe vs Barcelona | 0-2 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| Primera División | Levante vs Getafe | 1-0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| Primera División | Getafe vs Athletic Club | 2-0 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0,01 | ||
| Primera División | Atlético Madrid vs Getafe | 1-0 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| Primera División | Getafe vs Sevilla | 0-1 | 14 | 0 | 0 | 1 | 0,08 | ||
| UEFA Conference League | Sparta Praha vs Aberdeen | 3-0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | Universitatea Craiova vs Sparta Praha | 1-2 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Czech Liga | 23/24 |
| 1 | Cup | 23/24 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Coupe de France | 22/23 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Svenska Cupen | 21/22 |
| 1 | Allsvenskan | 2021 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Cup | 15/16 |




