- Positie
- Left Back
- Shirt
- 19
- Leeftijd
- 25
- Hoogte
- 178 cm
- Foot
- Left
- Country
- Greece
Transfer value: €500k
Highest: €570k (22 jan 2021)- 22 jan 2021: Panathinaikos to Parma, €570k
- 23 jun 2025: Almere City FC to Heerenveen, €500k
Speler Stats
- Squawka Score 64%
- Appearances 11
- Minutes 990
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 50%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 8 | 0,7 |
| On target | 4 | 0,4 |
| Off target | 2 | 0,2 |
| Accuracy | 50,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 3 | 0,3 |
| Interceptions | 9 | 0,8 |
| Clearances | 39 | 3,6 |
| Blocks | 6 | 0,6 |
| Recoveries | 27 | 2,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 11 | 1,0 |
| Fouled | 7 | 0,6 |
| Yellows | 2 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 88 | 8,0 |
| Duels won | 46 | 4,2 |
| Duels won % | 52,3 | – |
| Aerials won | 23 | 2,1 |
| Aerials won % | 59,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 390 | 35,5 |
| Pass accuracy | 86,2 | – |
| Key passes | 9 | 0,8 |
| Chances created | 9 | 0,8 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 64%
- Appearances 11
- Minutes 990
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 50%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 8 | 0,7 |
| On target | 4 | 0,4 |
| Off target | 2 | 0,2 |
| Accuracy | 50,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 3 | 0,3 |
| Interceptions | 9 | 0,8 |
| Clearances | 39 | 3,6 |
| Blocks | 6 | 0,6 |
| Recoveries | 27 | 2,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 11 | 1,0 |
| Fouled | 7 | 0,6 |
| Yellows | 2 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 88 | 8,0 |
| Duels won | 46 | 4,2 |
| Duels won % | 52,3 | – |
| Aerials won | 23 | 2,1 |
| Aerials won % | 59,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 390 | 35,5 |
| Pass accuracy | 86,2 | – |
| Key passes | 9 | 0,8 |
| Chances created | 9 | 0,8 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | Heerenveen vs NEC | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | ADO Den Haag vs Heerenveen | 2-3 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Eredivisie | Heerenveen vs Excelsior | 4-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | PSV vs Heerenveen | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Eredivisie | Sparta Rotterdam vs Heerenveen | 0-4 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Eredivisie | Heerenveen vs Telstar | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Eredivisie | Heerenveen vs AZ | 2-3 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Eredivisie | Willem II vs Heerenveen | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Heerenveen vs PEC Zwolle | 0-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Ajax vs Heerenveen | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Serie B | 23/24 |
