- Positie
- Left Midfielder
- Shirt
- 30
- Leeftijd
- 27
- Hoogte
- 182 cm
- Foot
- –
- Country
- Israel
Transfer value: €250k
Highest: €250k (1 jan 2025)- 1 jan 2025: Hapoel Be'er Sheva to Polissya, €250k
Speler Stats
- Squawka Score 70%
- Appearances 2
- Minutes 62
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 25%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 4 | 5,8 |
| On target | 1 | 1,5 |
| Off target | 1 | 1,5 |
| Accuracy | 25,0 | – |
| xG | 0,2 | 0,3 |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 2,9 |
| Interceptions | 1 | 1,5 |
| Clearances | 0 | 0,0 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 2 | 2,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 3 | 4,4 |
| Fouled | 3 | 4,4 |
| Yellows | 1 | 1,5 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 16 | 23,2 |
| Duels won | 10 | 14,5 |
| Duels won % | 62,5 | – |
| Aerials won | 2 | 2,9 |
| Aerials won % | 100,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 29 | 42,1 |
| Pass accuracy | 75,9 | – |
| Key passes | 3 | 4,4 |
| Chances created | 3 | 4,4 |
| xA | 0,2 | 0,2 |
- Squawka Score 70%
- Appearances 2
- Minutes 62
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 25%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 4 | 5,8 |
| On target | 1 | 1,5 |
| Off target | 1 | 1,5 |
| Accuracy | 25,0 | – |
| xG | 0,2 | 0,3 |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 2,9 |
| Interceptions | 1 | 1,5 |
| Clearances | 0 | 0,0 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 2 | 2,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 3 | 4,4 |
| Fouled | 3 | 4,4 |
| Yellows | 1 | 1,5 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 16 | 23,2 |
| Duels won | 10 | 14,5 |
| Duels won % | 62,5 | – |
| Aerials won | 2 | 2,9 |
| Aerials won % | 100,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 29 | 42,1 |
| Pass accuracy | 75,9 | – |
| Key passes | 3 | 4,4 |
| Chances created | 3 | 4,4 |
| xA | 0,2 | 0,2 |
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Conference League | Austria Wien vs Beitar Jerusalem | 1-2 | 54 | 0 | 0 | 2 | 0,14 | ||
| UEFA Conference League | Beitar Jerusalem vs Austria Wien | 1-2 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0,08 | ||
| UEFA Conference League | Paks vs Polissya | 2-1 | 34 | 0 | 0 | 3 | 0,17 | ||
| UEFA Conference League | Polissya vs Paks | 3-0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | FC Santa Coloma vs Polissya | 1-4 | 44 | 0 | 1 | 0 | – | – | |
| UEFA Conference League | Polissya vs FC Santa Coloma | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | – | |
| UEFA Europa League | Hapoel Be'er Sheva vs Nice | 1-0 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | |
| UEFA Europa League | Slavia Praha vs Hapoel Be'er Sheva | 3-0 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | |
| UEFA Europa League | Bayer Leverkusen vs Hapoel Be'er Sheva | 4-1 | 90 | 0 | 0 | 2 | 0,08 | – | |
| UEFA Europa League | Hapoel Be'er Sheva vs Bayer Leverkusen | 2-4 | 26 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | State Cup | 21/22 19/20 |
| 1 | Super Cup | 22/23 |

