- Positie
- Right Winger
- Shirt
- 28
- Leeftijd
- 26
- Hoogte
- 175 cm
- Foot
- Right
- Country
- Argentina
Transfer value: €5,8m
Highest: €5,8m (30 jan 2025)- 30 jan 2025: Athletico Paranaense to Atlético Mineiro, €5,8m
Speler Stats
- Squawka Score 69%
- Appearances 26
- Minutes 1.873
- Doelpunten 5
- Assists 2
- Shooting Accuracy 32%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 5 | 0,2 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 5 | 0,2 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 5 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 57 | 2,7 |
| On target | 18 | 0,9 |
| Off target | 24 | 1,2 |
| Accuracy | 31,6 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 8,8 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 16 | 0,8 |
| Interceptions | 20 | 1,0 |
| Clearances | 22 | 1,1 |
| Blocks | 3 | 0,1 |
| Recoveries | 102 | 4,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 24 | 1,2 |
| Fouled | 39 | 1,9 |
| Yellows | 3 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 20 | 1,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 259 | 12,5 |
| Duels won | 115 | 5,5 |
| Duels won % | 44,4 | – |
| Aerials won | 11 | 0,5 |
| Aerials won % | 32,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 632 | 30,4 |
| Pass accuracy | 77,2 | – |
| Key passes | 38 | 1,8 |
| Chances created | 40 | 1,9 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 69%
- Appearances 26
- Minutes 1.873
- Doelpunten 5
- Assists 2
- Shooting Accuracy 32%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 5 | 0,2 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 5 | 0,2 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 5 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 57 | 2,7 |
| On target | 18 | 0,9 |
| Off target | 24 | 1,2 |
| Accuracy | 31,6 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 8,8 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 16 | 0,8 |
| Interceptions | 20 | 1,0 |
| Clearances | 22 | 1,1 |
| Blocks | 3 | 0,1 |
| Recoveries | 102 | 4,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 24 | 1,2 |
| Fouled | 39 | 1,9 |
| Yellows | 3 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 20 | 1,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 259 | 12,5 |
| Duels won | 115 | 5,5 |
| Duels won % | 44,4 | – |
| Aerials won | 11 | 0,5 |
| Aerials won % | 32,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 632 | 30,4 |
| Pass accuracy | 77,2 | – |
| Key passes | 38 | 1,8 |
| Chances created | 40 | 1,9 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Atlético Mineiro vs Coritiba | 1-0 | 28 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Athletico Paranaense vs Atlético Mineiro | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs RB Bragantino | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Chapecoense | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 7 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Fluminense | 3-1 | 70 | 1 | 1 | 3 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Atlético Mineiro | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Grêmio | 3-0 | 81 | 2 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Remo vs Atlético Mineiro | 2-2 | 32 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Bahia | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Atlético Mineiro | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Mineiro 1 | 2025 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Paranaense 1 | 2024 2023 |
