
Thomas Kaminski
- Positie
- Goalkeeper
- Shirt
- 1
- Leeftijd
- 34
- Hoogte
- 190 cm
- Foot
- Right
- Country
- Belgium
Transfer value: €2,9m
Highest: €2,9m (4 aug 2023)- 4 aug 2023: Blackburn Rovers to Luton Town, €2,9m
Speler Stats
- Squawka Score 66%
- Appearances 37
- Minutes 3.330
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy –
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 0 | 0,0 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | – | – |
| xG | 0,0 | 0,0 |
| Conversion | – | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 0 | 0,0 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 27 | 0,7 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 321 | 8,7 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 0 | 0,0 |
| Fouled | 9 | 0,2 |
| Yellows | 3 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 14 | 0,4 |
| Duels won | 12 | 0,3 |
| Duels won % | 85,7 | – |
| Aerials won | 4 | 0,1 |
| Aerials won % | 80,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.193 | 32,2 |
| Pass accuracy | 56,2 | – |
| Key passes | 1 | 0,0 |
| Chances created | 1 | 0,0 |
| xA | 0,1 | 0,0 |
| Goalkeeping | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Saves | 105 | 2,8 |
| Goals conceded | 49 | 1,3 |
| Clean sheets | 11 | – |
| Penalties saved | 1 | 0,0 |
- Squawka Score 66%
- Appearances 37
- Minutes 3.330
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy –
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 0 | 0,0 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | – | – |
| xG | 0,0 | 0,0 |
| Conversion | – | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 0 | 0,0 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 27 | 0,7 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 321 | 8,7 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 0 | 0,0 |
| Fouled | 9 | 0,2 |
| Yellows | 3 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 14 | 0,4 |
| Duels won | 12 | 0,3 |
| Duels won % | 85,7 | – |
| Aerials won | 4 | 0,1 |
| Aerials won % | 80,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.193 | 32,2 |
| Pass accuracy | 56,2 | – |
| Key passes | 1 | 0,0 |
| Chances created | 1 | 0,0 |
| xA | 0,1 | 0,0 |
| Goalkeeping | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Saves | 105 | 2,8 |
| Goals conceded | 49 | 1,3 |
| Clean sheets | 11 | – |
| Penalties saved | 1 | 0,0 |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Swansea City vs Charlton Athletic | 3-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Championship | Charlton Athletic vs Hull City | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Championship | Charlton Athletic vs Ipswich Town | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Championship | West Bromwich Albion vs Charlton Athletic | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Championship | Southampton vs Charlton Athletic | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Championship | Charlton Athletic vs Portsmouth | 1-3 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Championship | Charlton Athletic vs Stoke City | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Championship | Charlton Athletic vs Queens Park Rangers | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Championship | Leicester City vs Charlton Athletic | 0-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Championship | Millwall vs Charlton Athletic | 4-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Superliga | 15/16 |
| 1 | DBU Pokalen | 15/16 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 3 | Super Cup | 14/15 13/14 12/13 |
| 2 | First Division A | 13/14 12/13 |
