- Positie
- Striker
- Shirt
- 18
- Leeftijd
- 24
- Hoogte
- 186 cm
- Foot
- Right
- Country
- Uruguay
Transfer value: €4,8m
Highest: €4,8m (10 jan 2023)- 10 jan 2023: CA River Plate to RB Bragantino, €4,8m
Speler Stats
- Squawka Score 71%
- Appearances 6
- Minutes 305
- Doelpunten 2
- Assists 1
- Shooting Accuracy 30%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,6 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 2 | 0,6 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,6 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 10 | 3,0 |
| On target | 3 | 0,9 |
| Off target | 5 | 1,5 |
| Accuracy | 30,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 20,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 3 | 0,9 |
| Interceptions | 1 | 0,3 |
| Clearances | 1 | 0,3 |
| Blocks | 1 | 0,3 |
| Recoveries | 5 | 1,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 6 | 1,8 |
| Fouled | 9 | 2,7 |
| Yellows | 1 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,3 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 55 | 16,2 |
| Duels won | 28 | 8,3 |
| Duels won % | 50,9 | – |
| Aerials won | 15 | 4,4 |
| Aerials won % | 55,6 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 72 | 21,3 |
| Pass accuracy | 61,1 | – |
| Key passes | 7 | 2,1 |
| Chances created | 8 | 2,4 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 71%
- Appearances 6
- Minutes 305
- Doelpunten 2
- Assists 1
- Shooting Accuracy 30%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,6 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 2 | 0,6 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,6 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 10 | 3,0 |
| On target | 3 | 0,9 |
| Off target | 5 | 1,5 |
| Accuracy | 30,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 20,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 3 | 0,9 |
| Interceptions | 1 | 0,3 |
| Clearances | 1 | 0,3 |
| Blocks | 1 | 0,3 |
| Recoveries | 5 | 1,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 6 | 1,8 |
| Fouled | 9 | 2,7 |
| Yellows | 1 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,3 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 55 | 16,2 |
| Duels won | 28 | 8,3 |
| Duels won % | 50,9 | – |
| Aerials won | 15 | 4,4 |
| Aerials won % | 55,6 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 72 | 21,3 |
| Pass accuracy | 61,1 | – |
| Key passes | 7 | 2,1 |
| Chances created | 8 | 2,4 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Atlético Mineiro vs Coritiba | 1-0 | 45 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Santos | 2-1 | 90 | 1 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Athletico Paranaense vs Atlético Mineiro | 2-2 | 14 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Vitória | 2-1 | 60 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Atlético Mineiro | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Remo vs Atlético Mineiro | 2-2 | 6 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Primera División | Mallorca vs Real Oviedo | 3-0 | 27 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| Primera División | Real Oviedo vs Deportivo Alavés | 0-1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0,04 | ||
| Primera División | Real Oviedo vs Getafe | 0-0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0,10 | ||
| Primera División | Real Betis vs Real Oviedo | 3-0 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0,16 |
