- Positie
- Striker
- Shirt
- 9
- Leeftijd
- 29
- Hoogte
- 188 cm
- Foot
- Right
- Country
- Venezuela
Transfer value: €1,8m
Highest: €2,1m (20 feb 2023)- 4 jul 2017: Caracas to Augsburg, €1m
- 20 feb 2023: Augsburg to Vancouver Whitecaps, €2,1m
- 15 sep 2023: Vancouver Whitecaps to Alanyaspor, €1,8m
- 30 jul 2025: Alanyaspor to Young Boys, €1,8m
Speler Stats
- Squawka Score 60%
- Appearances 10
- Minutes 386
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 6 | 1,4 |
| On target | 2 | 0,5 |
| Off target | 2 | 0,5 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | 0,7 | 0,2 |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 4 | 0,9 |
| Interceptions | 1 | 0,2 |
| Clearances | 6 | 1,4 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 9 | 2,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 8 | 1,9 |
| Fouled | 6 | 1,4 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 9 | 2,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 71 | 16,6 |
| Duels won | 30 | 7,0 |
| Duels won % | 42,3 | – |
| Aerials won | 20 | 4,7 |
| Aerials won % | 52,6 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 89 | 20,8 |
| Pass accuracy | 70,8 | – |
| Key passes | 3 | 0,7 |
| Chances created | 3 | 0,7 |
| xA | 0,2 | 0,0 |
- Squawka Score 60%
- Appearances 10
- Minutes 386
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 6 | 1,4 |
| On target | 2 | 0,5 |
| Off target | 2 | 0,5 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | 0,7 | 0,2 |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 4 | 0,9 |
| Interceptions | 1 | 0,2 |
| Clearances | 6 | 1,4 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 9 | 2,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 8 | 1,9 |
| Fouled | 6 | 1,4 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 9 | 2,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 71 | 16,6 |
| Duels won | 30 | 7,0 |
| Duels won % | 42,3 | – |
| Aerials won | 20 | 4,7 |
| Aerials won % | 52,6 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 89 | 20,8 |
| Pass accuracy | 70,8 | – |
| Key passes | 3 | 0,7 |
| Chances created | 3 | 0,7 |
| xA | 0,2 | 0,0 |
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLS | DC United vs St. Louis City | 1-1 | 27 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | St. Louis City vs Los Angeles | 2-1 | 89 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | Austin vs St. Louis City | 2-0 | 32 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| MLS | St. Louis City vs SJ Earthquakes | 2-3 | 75 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| MLS | Seattle Sounders vs St. Louis City | 4-1 | 28 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| MLS | Dallas vs St. Louis City | 1-1 | 76 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| MLS | New York City vs St. Louis City | 1-1 | 71 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| MLS | St. Louis City vs New England | 3-1 | 17 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | Los Angeles vs St. Louis City | 2-0 | 45 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| MLS | St. Louis City vs Seattle Sounders | 0-1 | 33 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Canadian Championship | 2023 |

