- Positie
- Left Winger
- Shirt
- 16
- Leeftijd
- 26
- Hoogte
- 177 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €22m
Highest: €22m (29 jul 2025)- 8 jul 2022: Gil Vicente to Atlético Madrid, €6,5m
- 29 jul 2025: Atlético Madrid to Flamengo, €22m
Speler Stats
- Squawka Score 75%
- Appearances 32
- Minutes 2.207
- Doelpunten 11
- Assists 9
- Shooting Accuracy 40%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 11 | 0,5 |
| Left foot | 2 | 0,1 |
| Right foot | 9 | 0,4 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 8 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 73 | 3,0 |
| On target | 29 | 1,2 |
| Off target | 18 | 0,7 |
| Accuracy | 39,7 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 15,1 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 37 | 1,5 |
| Interceptions | 13 | 0,5 |
| Clearances | 9 | 0,4 |
| Blocks | 1 | 0,0 |
| Recoveries | 86 | 3,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 25 | 1,0 |
| Fouled | 59 | 2,4 |
| Yellows | 4 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 6 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 284 | 11,6 |
| Duels won | 141 | 5,8 |
| Duels won % | 49,6 | – |
| Aerials won | 9 | 0,4 |
| Aerials won % | 39,1 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.092 | 44,5 |
| Pass accuracy | 85,7 | – |
| Key passes | 55 | 2,2 |
| Chances created | 64 | 2,6 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 75%
- Appearances 32
- Minutes 2.207
- Doelpunten 11
- Assists 9
- Shooting Accuracy 40%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 11 | 0,5 |
| Left foot | 2 | 0,1 |
| Right foot | 9 | 0,4 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 8 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 73 | 3,0 |
| On target | 29 | 1,2 |
| Off target | 18 | 0,7 |
| Accuracy | 39,7 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 15,1 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 37 | 1,5 |
| Interceptions | 13 | 0,5 |
| Clearances | 9 | 0,4 |
| Blocks | 1 | 0,0 |
| Recoveries | 86 | 3,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 25 | 1,0 |
| Fouled | 59 | 2,4 |
| Yellows | 4 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 6 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 284 | 11,6 |
| Duels won | 141 | 5,8 |
| Duels won % | 49,6 | – |
| Aerials won | 9 | 0,4 |
| Aerials won % | 39,1 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.092 | 44,5 |
| Pass accuracy | 85,7 | – |
| Key passes | 55 | 2,2 |
| Chances created | 64 | 2,6 |
| xA | – | – |
Next Match
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Vasco da Gama vs Flamengo | 1-4 | 90 | 2 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Atlético Mineiro | 3-2 | 90 | 0 | 1 | 3 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Flamengo | 0-3 | 75 | 0 | 1 | 1 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Fluminense | 1-0 | 79 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Santos vs Flamengo | 2-2 | 81 | 0 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Corinthians | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 6 | – | ||
| Serie A | Remo vs Flamengo | 0-1 | 84 | 1 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Mirassol | 2-0 | 82 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Botafogo | 3-0 | 90 | 2 | 0 | 5 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Flamengo | 2-1 | 63 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Carioca Série A | 2026 |
| 1 | Serie A | 2025 |
| 1 | CONMEBOL Libertadores | 2025 |