- Positie
- Striker
- Shirt
- 7
- Leeftijd
- 28
- Hoogte
- 193 cm
- Foot
- Left
- Country
- USA
Transfer value: €138k
Highest: €138k (18 jul 2024)- 18 jul 2024: St. Louis City to Philadelphia Union, €138k
Speler Stats
- Squawka Score 73%
- Appearances 5
- Minutes 369
- Doelpunten 3
- Assists 1
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 3 | 0,7 |
| Left foot | 2 | 0,5 |
| Right foot | 1 | 0,2 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 21 | 5,1 |
| On target | 7 | 1,7 |
| Off target | 8 | 2,0 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | 3,0 | 0,7 |
| Conversion | 14,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 3 | 0,7 |
| Interceptions | 2 | 0,5 |
| Clearances | 4 | 1,0 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 5 | 1,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 10 | 2,4 |
| Fouled | 1 | 0,2 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 6 | 1,5 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 55 | 13,4 |
| Duels won | 18 | 4,4 |
| Duels won % | 32,7 | – |
| Aerials won | 11 | 2,7 |
| Aerials won % | 36,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 68 | 16,6 |
| Pass accuracy | 70,6 | – |
| Key passes | 2 | 0,5 |
| Chances created | 3 | 0,7 |
| xA | 0,3 | 0,1 |
- Squawka Score 73%
- Appearances 5
- Minutes 369
- Doelpunten 3
- Assists 1
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 3 | 0,7 |
| Left foot | 2 | 0,5 |
| Right foot | 1 | 0,2 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 21 | 5,1 |
| On target | 7 | 1,7 |
| Off target | 8 | 2,0 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | 3,0 | 0,7 |
| Conversion | 14,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 3 | 0,7 |
| Interceptions | 2 | 0,5 |
| Clearances | 4 | 1,0 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 5 | 1,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 10 | 2,4 |
| Fouled | 1 | 0,2 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 6 | 1,5 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 55 | 13,4 |
| Duels won | 18 | 4,4 |
| Duels won % | 32,7 | – |
| Aerials won | 11 | 2,7 |
| Aerials won % | 36,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 68 | 16,6 |
| Pass accuracy | 70,6 | – |
| Key passes | 2 | 0,5 |
| Chances created | 3 | 0,7 |
| xA | 0,3 | 0,1 |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | LASK vs Slovan Bratislava | 4-0 | 63 | 1 | 0 | 4 | 0,21 | ||
| UEFA Champions League | Sporting CP vs LASK | 2-3 | 25 | 0 | 1 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Champions League | LASK vs Liverpool | 3-6 | 71 | 0 | 0 | 1 | 0,03 | ||
| UEFA Champions League | LASK vs Celtic | 5-1 | 120 | 2 | 0 | 10 | 2,14 | ||
| UEFA Champions League | Celtic vs LASK | 3-0 | 90 | 0 | 0 | 6 | 0,65 | ||
| MLS | Orlando City vs Philadelphia Union | 2-1 | 17 | 0 | 0 | 0 | – | – | |
| MLS | Philadelphia Union vs Atlanta United | 1-1 | 13 | 0 | 0 | 2 | – | – | |
| MLS | Philadelphia Union vs DC United | 2-0 | 4 | 0 | 0 | 0 | – | – | |
| MLS | New York City vs Philadelphia Union | 1-5 | 23 | 0 | 0 | 1 | – | – | |
| MLS | Inter Miami vs Philadelphia Union | 3-1 | 27 | 0 | 0 | 3 | – | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Bundesliga | 25/26 |
| 1 | Cup | 25/26 |

San Antonio FC
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | USL Championship | 2022 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Concacaf Champions Cup | 2022 |

