- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 4
- Leeftijd
- 27
- Hoogte
- 187 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €3,5m
Highest: €5m (11 aug 2021)- 11 aug 2021: Grêmio to Sassuolo, €5m
- 20 jul 2026: Sassuolo to Atlético Mineiro, €3,5m
Speler Stats
- Squawka Score 66%
- Appearances 20
- Minutes 1.756
- Doelpunten 2
- Assists 0
- Shooting Accuracy 46%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 2 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 11 | 0,6 |
| On target | 5 | 0,3 |
| Off target | 3 | 0,2 |
| Accuracy | 45,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 18,2 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 16 | 0,8 |
| Interceptions | 17 | 0,9 |
| Clearances | 112 | 5,7 |
| Blocks | 24 | 1,2 |
| Recoveries | 56 | 2,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 17 | 0,9 |
| Fouled | 14 | 0,7 |
| Yellows | 7 | 0,4 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 144 | 7,4 |
| Duels won | 87 | 4,5 |
| Duels won % | 60,4 | – |
| Aerials won | 41 | 2,1 |
| Aerials won % | 57,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 893 | 45,8 |
| Pass accuracy | 90,5 | – |
| Key passes | 3 | 0,2 |
| Chances created | 3 | 0,2 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 66%
- Appearances 20
- Minutes 1.756
- Doelpunten 2
- Assists 0
- Shooting Accuracy 46%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 2 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 11 | 0,6 |
| On target | 5 | 0,3 |
| Off target | 3 | 0,2 |
| Accuracy | 45,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 18,2 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 16 | 0,8 |
| Interceptions | 17 | 0,9 |
| Clearances | 112 | 5,7 |
| Blocks | 24 | 1,2 |
| Recoveries | 56 | 2,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 17 | 0,9 |
| Fouled | 14 | 0,7 |
| Yellows | 7 | 0,4 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 144 | 7,4 |
| Duels won | 87 | 4,5 |
| Duels won % | 60,4 | – |
| Aerials won | 41 | 2,1 |
| Aerials won % | 57,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 893 | 45,8 |
| Pass accuracy | 90,5 | – |
| Key passes | 3 | 0,2 |
| Chances created | 3 | 0,2 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Internacional vs Atlético Mineiro | 0-0 | 66 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Grêmio | 3-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Remo vs Atlético Mineiro | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Atlético Mineiro | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Bahia | 1-1 | 90 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Atlético Mineiro | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Mirassol | 3-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Atlético Mineiro | 1-3 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Flamengo | 0-4 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Atlético Mineiro | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 4 | Gaúcho 1 | 2021 2020 2019 2018 |
| 1 | CONMEBOL Recopa | 2018 |
| 1 | CONMEBOL Libertadores | 2017 |
