- Positie
- Central Midfielder
- Shirt
- 5
- Leeftijd
- 25
- Hoogte
- 178 cm
- Foot
- Right
- Country
- Argentina
Transfer value: €11m
Highest: €11m (3 feb 2024)- 5 aug 2021: CA Rosario Central to Talleres de Córdoba, €1,1m
- 3 feb 2024: Talleres de Córdoba to River Plate, €11m
Speler Stats
- Squawka Score 63%
- Appearances 25
- Minutes 1.984
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 22%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 0,4 |
| On target | 2 | 0,1 |
| Off target | 5 | 0,2 |
| Accuracy | 22,2 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 27 | 1,2 |
| Interceptions | 20 | 0,9 |
| Clearances | 27 | 1,2 |
| Blocks | 7 | 0,3 |
| Recoveries | 108 | 4,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 35 | 1,6 |
| Fouled | 30 | 1,4 |
| Yellows | 6 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 183 | 8,3 |
| Duels won | 103 | 4,7 |
| Duels won % | 56,3 | – |
| Aerials won | 19 | 0,9 |
| Aerials won % | 59,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 955 | 43,3 |
| Pass accuracy | 86,6 | – |
| Key passes | 14 | 0,6 |
| Chances created | 14 | 0,6 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 63%
- Appearances 25
- Minutes 1.984
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 22%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 0,4 |
| On target | 2 | 0,1 |
| Off target | 5 | 0,2 |
| Accuracy | 22,2 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 27 | 1,2 |
| Interceptions | 20 | 0,9 |
| Clearances | 27 | 1,2 |
| Blocks | 7 | 0,3 |
| Recoveries | 108 | 4,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 35 | 1,6 |
| Fouled | 30 | 1,4 |
| Yellows | 6 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 183 | 8,3 |
| Duels won | 103 | 4,7 |
| Duels won % | 56,3 | – |
| Aerials won | 19 | 0,9 |
| Aerials won % | 59,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 955 | 43,3 |
| Pass accuracy | 86,6 | – |
| Key passes | 14 | 0,6 |
| Chances created | 14 | 0,6 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Internacional vs Coritiba | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Internacional | 2-1 | 32 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Mirassol vs Internacional | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Internacional | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Corinthians | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Chapecoense vs Internacional | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Santos | 2-3 | 15 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Atlético Mineiro | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Remo | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Flamengo | 1-1 | 84 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Recopa Gaúcha | 2026 |

CSKA Moskva
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Super Cup | 25/26 |
| 1 | Cup | 24/25 |

River Plate
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Super Copa | 2024 |