- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 4
- Leeftijd
- 39
- Hoogte
- 188 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €5m
Highest: €5m (1 jul 2013)- 1 jul 2013: Internacional to FK Metalist Kharkiv, €5m
Speler Stats
- Squawka Score 67%
- Appearances 10
- Minutes 520
- Doelpunten 3
- Assists 0
- Shooting Accuracy 44%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 3 | 0,5 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 3 | 0,5 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 3 | 0,5 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 1,6 |
| On target | 4 | 0,7 |
| Off target | 4 | 0,7 |
| Accuracy | 44,4 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 33,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 4 | 0,7 |
| Interceptions | 10 | 1,7 |
| Clearances | 46 | 8,0 |
| Blocks | 8 | 1,4 |
| Recoveries | 5 | 0,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 2 | 0,4 |
| Fouled | 6 | 1,0 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 57 | 9,9 |
| Duels won | 38 | 6,6 |
| Duels won % | 66,7 | – |
| Aerials won | 23 | 4,0 |
| Aerials won % | 69,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 149 | 25,8 |
| Pass accuracy | 83,2 | – |
| Key passes | 2 | 0,4 |
| Chances created | 2 | 0,4 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 67%
- Appearances 10
- Minutes 520
- Doelpunten 3
- Assists 0
- Shooting Accuracy 44%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 3 | 0,5 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 3 | 0,5 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 3 | 0,5 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 1,6 |
| On target | 4 | 0,7 |
| Off target | 4 | 0,7 |
| Accuracy | 44,4 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 33,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 4 | 0,7 |
| Interceptions | 10 | 1,7 |
| Clearances | 46 | 8,0 |
| Blocks | 8 | 1,4 |
| Recoveries | 5 | 0,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 2 | 0,4 |
| Fouled | 6 | 1,0 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 57 | 9,9 |
| Duels won | 38 | 6,6 |
| Duels won % | 66,7 | – |
| Aerials won | 23 | 4,0 |
| Aerials won % | 69,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 149 | 25,8 |
| Pass accuracy | 83,2 | – |
| Key passes | 2 | 0,4 |
| Chances created | 2 | 0,4 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Internacional vs Coritiba | 1-0 | 33 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Vitória | 2-0 | 1 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Coritiba | 4-0 | 66 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Coritiba | 5-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Athletico Paranaense | 3-3 | 45 | 2 | 0 | 5 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Mirassol | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Remo vs Coritiba | 2-3 | 37 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Chapecoense | 2-1 | 42 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Santos vs Coritiba | 0-3 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Internacional | 2-2 | 26 | 1 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Serie B | 2025 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 3 | Gaúcho 1 | 2013 2012 2011 |
| 1 | CONMEBOL Recopa | 2011 |