- Positie
- Attacking Midfielder
- Shirt
- 8
- Leeftijd
- 28
- Hoogte
- –
- Foot
- Left
- Country
- Argentina
Transfer value: €310k
Highest: €310k (20 jan 2022)- 20 jan 2022: Instituto AC Córdoba to Talleres de Córdoba, €310k
Speler Stats
- Squawka Score 73%
- Appearances 30
- Minutes 2.127
- Doelpunten 3
- Assists 7
- Shooting Accuracy 37%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 3 | 0,1 |
| Left foot | 3 | 0,1 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 54 | 2,3 |
| On target | 20 | 0,9 |
| Off target | 17 | 0,7 |
| Accuracy | 37,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 5,6 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 12 | 0,5 |
| Interceptions | 15 | 0,6 |
| Clearances | 7 | 0,3 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 76 | 3,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 34 | 1,4 |
| Fouled | 79 | 3,3 |
| Yellows | 11 | 0,5 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 2 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 218 | 9,2 |
| Duels won | 119 | 5,0 |
| Duels won % | 54,6 | – |
| Aerials won | 2 | 0,1 |
| Aerials won % | 15,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.170 | 49,5 |
| Pass accuracy | 79,8 | – |
| Key passes | 52 | 2,2 |
| Chances created | 59 | 2,5 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 73%
- Appearances 30
- Minutes 2.127
- Doelpunten 3
- Assists 7
- Shooting Accuracy 37%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 3 | 0,1 |
| Left foot | 3 | 0,1 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 54 | 2,3 |
| On target | 20 | 0,9 |
| Off target | 17 | 0,7 |
| Accuracy | 37,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 5,6 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 12 | 0,5 |
| Interceptions | 15 | 0,6 |
| Clearances | 7 | 0,3 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 76 | 3,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 34 | 1,4 |
| Fouled | 79 | 3,3 |
| Yellows | 11 | 0,5 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 2 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 218 | 9,2 |
| Duels won | 119 | 5,0 |
| Duels won % | 54,6 | – |
| Aerials won | 2 | 0,1 |
| Aerials won % | 15,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.170 | 49,5 |
| Pass accuracy | 79,8 | – |
| Key passes | 52 | 2,2 |
| Chances created | 59 | 2,5 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Corinthians vs Mirassol | 2-0 | 89 | 0 | 1 | 6 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Corinthians | 3-2 | 67 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Vitória | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Corinthians | 2-1 | 88 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Fluminense | 1-3 | 90 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Corinthians | 2-1 | 17 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Chapecoense | 1-2 | 84 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Santos | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Cruzeiro | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Corinthians | 0-2 | 90 | 1 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Supercopa do Brasil | 2026 |
| 1 | Copa do Brasil | 2025 |
| 1 | Paulista A1 | 2025 |