- Positie
- Left Back
- Shirt
- 27
- Leeftijd
- 26
- Hoogte
- 173 cm
- Foot
- Right
- Country
- Portugal
Transfer value: €400k
Highest: €400k (12 jul 2026)- 12 jul 2026: Tondela to Jagiellonia Białystok, €400k
Speler Stats
- Squawka Score 72%
- Appearances 7
- Minutes 443
- Doelpunten 1
- Assists 1
- Shooting Accuracy 67%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,2 |
| Left foot | 1 | 0,2 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 3 | 0,6 |
| On target | 2 | 0,4 |
| Off target | 1 | 0,2 |
| Accuracy | 66,7 | – |
| xG | 0,4 | 0,1 |
| Conversion | 33,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 5 | 1,0 |
| Interceptions | 9 | 1,8 |
| Clearances | 9 | 1,8 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 18 | 3,7 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 2 | 0,4 |
| Fouled | 9 | 1,8 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 46 | 9,4 |
| Duels won | 25 | 5,1 |
| Duels won % | 54,3 | – |
| Aerials won | 0 | 0,0 |
| Aerials won % | 0,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 97 | 19,7 |
| Pass accuracy | 80,4 | – |
| Key passes | 1 | 0,2 |
| Chances created | 1 | 0,2 |
| xA | 0,0 | 0,0 |
- Squawka Score 72%
- Appearances 7
- Minutes 443
- Doelpunten 1
- Assists 1
- Shooting Accuracy 67%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,2 |
| Left foot | 1 | 0,2 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 3 | 0,6 |
| On target | 2 | 0,4 |
| Off target | 1 | 0,2 |
| Accuracy | 66,7 | – |
| xG | 0,4 | 0,1 |
| Conversion | 33,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 5 | 1,0 |
| Interceptions | 9 | 1,8 |
| Clearances | 9 | 1,8 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 18 | 3,7 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 2 | 0,4 |
| Fouled | 9 | 1,8 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 46 | 9,4 |
| Duels won | 25 | 5,1 |
| Duels won % | 54,3 | – |
| Aerials won | 0 | 0,0 |
| Aerials won % | 0,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 97 | 19,7 |
| Pass accuracy | 80,4 | – |
| Key passes | 1 | 0,2 |
| Chances created | 1 | 0,2 |
| xA | 0,0 | 0,0 |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Jagiellonia Białystok vs Anderlecht | 0-3 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Europa League | Jagiellonia Białystok vs Ararat-Armenia | 3-1 | 90 | 1 | 0 | 2 | 0,27 | ||
| UEFA Europa League | Olympiakos Piraeus vs Jagiellonia Białystok | 2-1 | 87 | 0 | 0 | 1 | 0,15 | ||
| UEFA Europa League | Saburtalo vs Jagiellonia Białystok | 1-2 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Europa League | Jagiellonia Białystok vs Saburtalo | 4-0 | 11 | 0 | 1 | 0 | – | – | |
| UEFA Europa League | Rangers vs Jagiellonia Białystok | 1-1 | 83 | 0 | 0 | 0 | – | – | |
| UEFA Europa League | Jagiellonia Białystok vs Rangers | 2-1 | 65 | 0 | 0 | 0 | – | – | |
| Primeira Liga | Arouca vs Tondela | 3-1 | 81 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Primeira Liga | Tondela vs Moreirense | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Primeira Liga | Casa Pia vs Tondela | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Taça de Portugal | 22/23 |
| 1 | Taça da Liga | 22/23 |
| 1 | Super Cup | 22/23 |

