Squawka Score 64%
Positie Right Back
Shirt 2
Leeftijd 31
Hoogte 170 cm
Foot Right
Country England Speler Stats Seizoen 2026/27 2025/26 2024/25 2023/24 2022/23 2021/22 2020/21 2019/20 2018/19 2017/18 2016/17 Competitie Alle wedstrijden League Two League Cup Squawka Score 64% Appearances 13 Minutes 981 Doelpunten 1 Assists 0 Shooting Accuracy 50% Doelpunten gescoord Totaal Per 90 Doelpunten 1 0,1 Left foot 0 0,0 Right foot 1 0,1 Headers 0 0,0 Straffen 0 0,0 Inside box 0 0,0
Shooting Totaal Per 90 Schoten 2 0,2 On target 1 0,1 Off target 1 0,1 Accuracy 50,0 – xG – – Conversion 50,0 –
Defending Totaal Per 90 Tackles 7 0,6 Interceptions 9 0,8 Clearances 28 2,6 Blocks 8 0,7 Recoveries 36 3,3
Discipline Totaal Per 90 Overtredingen 12 1,1 Fouled 12 1,1 Yellows 2 0,2 Reds 0 0,0 Offsides 1 0,1
Duels Totaal Per 90 Duels 74 6,8 Duels won 36 3,3 Duels won % 48,6 – Aerials won 13 1,2 Aerials won % 50,0 –
Passing Totaal Per 90 Passes 418 38,4 Pass accuracy 81,8 – Key passes 4 0,4 Chances created 4 0,4 xA – –
Squawka Score 64% Appearances 12 Minutes 908 Doelpunten 1 Assists 0 Shooting Accuracy 50% Doelpunten gescoord Totaal Per 90 Doelpunten 1 0,1 Left foot 0 0,0 Right foot 1 0,1 Headers 0 0,0 Straffen 0 0,0 Inside box 0 0,0
Shooting Totaal Per 90 Schoten 2 0,2 On target 1 0,1 Off target 1 0,1 Accuracy 50,0 – xG – – Conversion 50,0 –
Defending Totaal Per 90 Tackles 6 0,6 Interceptions 8 0,8 Clearances 24 2,4 Blocks 8 0,8 Recoveries 35 3,5
Discipline Totaal Per 90 Overtredingen 12 1,2 Fouled 10 1,0 Yellows 2 0,2 Reds 0 0,0 Offsides 1 0,1
Duels Totaal Per 90 Duels 67 6,6 Duels won 30 3,0 Duels won % 44,8 – Aerials won 12 1,2 Aerials won % 48,0 –
Passing Totaal Per 90 Passes 411 40,7 Pass accuracy 81,8 – Key passes 3 0,3 Chances created 3 0,3 xA – –
Squawka Score 62% Appearances 1 Minutes 73 Doelpunten 0 Assists 0 Shooting Accuracy – Doelpunten gescoord Totaal Per 90 Doelpunten 0 0,0 Left foot 0 0,0 Right foot 0 0,0 Headers 0 0,0 Straffen 0 0,0 Inside box 0 0,0
Shooting Totaal Per 90 Schoten 0 0,0 On target 0 0,0 Off target 0 0,0 Accuracy – – xG – – Conversion – –
Defending Totaal Per 90 Tackles 1 1,2 Interceptions 1 1,2 Clearances 4 4,9 Blocks 0 0,0 Recoveries 1 1,2
Discipline Totaal Per 90 Overtredingen 0 0,0 Fouled 2 2,5 Yellows 0 0,0 Reds 0 0,0 Offsides 0 0,0
Duels Totaal Per 90 Duels 7 8,6 Duels won 6 7,4 Duels won % 85,7 – Aerials won 1 1,2 Aerials won % 100,0 –
Passing Totaal Per 90 Passes 7 8,6 Pass accuracy 85,7 – Key passes 1 1,2 Chances created 1 1,2 xA – –
Upcoming Matches
Turn on JavaScript to see the upcoming matches.
Recent Matches Datum Competitie Match Result Mins Doelpunten Ast Schoten xG Squawka Score 24 okt League Two Northampton Town vs Colchester United 2-0 61 0 0 0 – 66% 20 okt League Two Chesterfield vs Colchester United 1-1 76 0 0 0 – 56% 17 okt League Two Colchester United vs Exeter City 0-0 74 0 0 0 – 65% 10 okt League Two Newport County vs Colchester United 1-0 32 0 0 0 – 61% 26 sep League Two Shrewsbury Town vs Colchester United 2-2 90 0 0 0 – 58% 19 sep League Two Colchester United vs Cheltenham Town 1-1 90 0 0 0 – 66% 12 sep League Two Colchester United vs Crewe Alexandra 1-1 90 0 0 0 – 63% 05 sep League Two Swindon Town vs Colchester United 3-1 90 0 0 0 – 72% 01 sep League Two Bristol Rovers vs Colchester United 2-0 85 0 0 0 – 65% 29 aug League Two Colchester United vs Rochdale 1-0 85 0 0 0 – 62%
Comparison Matrix
Turn on JavaScript to see the comparison matrix.
Career Trophies England · 1 trophy Won Competitie Seasons 1 League Two 22/23
England · 1 trophy Won Competitie Seasons 1 League Two 19/20
Wij gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat je de beste ervaring op onze website krijgt. Als je deze site blijft gebruiken, gaan we ervan uit dat je hiermee tevreden bent. Ok Privacy policy