- Positie
- Left Back
- Shirt
- 13
- Leeftijd
- 25
- Hoogte
- 172 cm
- Foot
- Left
- Country
- Brazil
Transfer value: €1,5m
Highest: €1,5m (31 jan 2025)- 21 jan 2023: Flamengo to Olympiakos Piraeus, €1,5m
- 31 jan 2025: Olympiakos Piraeus to Internacional, €1,5m
Speler Stats
- Squawka Score 64%
- Appearances 20
- Minutes 1.707
- Doelpunten 2
- Assists 0
- Shooting Accuracy 42%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,1 |
| Left foot | 2 | 0,1 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 12 | 0,6 |
| On target | 5 | 0,3 |
| Off target | 4 | 0,2 |
| Accuracy | 41,7 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 16,7 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 20 | 1,1 |
| Interceptions | 22 | 1,2 |
| Clearances | 51 | 2,7 |
| Blocks | 3 | 0,2 |
| Recoveries | 82 | 4,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 29 | 1,5 |
| Fouled | 13 | 0,7 |
| Yellows | 5 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 172 | 9,1 |
| Duels won | 72 | 3,8 |
| Duels won % | 41,9 | – |
| Aerials won | 14 | 0,7 |
| Aerials won % | 38,9 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 647 | 34,1 |
| Pass accuracy | 77,0 | – |
| Key passes | 25 | 1,3 |
| Chances created | 25 | 1,3 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 64%
- Appearances 20
- Minutes 1.707
- Doelpunten 2
- Assists 0
- Shooting Accuracy 42%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,1 |
| Left foot | 2 | 0,1 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 12 | 0,6 |
| On target | 5 | 0,3 |
| Off target | 4 | 0,2 |
| Accuracy | 41,7 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 16,7 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 20 | 1,1 |
| Interceptions | 22 | 1,2 |
| Clearances | 51 | 2,7 |
| Blocks | 3 | 0,2 |
| Recoveries | 82 | 4,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 29 | 1,5 |
| Fouled | 13 | 0,7 |
| Yellows | 5 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 172 | 9,1 |
| Duels won | 72 | 3,8 |
| Duels won % | 41,9 | – |
| Aerials won | 14 | 0,7 |
| Aerials won % | 38,9 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 647 | 34,1 |
| Pass accuracy | 77,0 | – |
| Key passes | 25 | 1,3 |
| Chances created | 25 | 1,3 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Vitória vs Bahia | 0-2 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Botafogo | 1-0 | 59 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Palmeiras | 0-4 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Remo vs Vitória | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Vitória | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Vasco da Gama | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Vitória | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Coritiba | 4-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Athletico Paranaense vs Vitória | 3-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Corinthians | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Copa do Nordeste | 2026 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Gaúcho 1 | 2025 |
Cuiabá
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Matogrossense 1 | 2024 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 4 | Carioca Série A | 2021 2020 2019 2017 |
| 2 | Supercopa do Brasil | 2021 2020 |
| 2 | Serie A | 2020 2019 |
| 1 | CONMEBOL Recopa | 2020 |
| 1 | CONMEBOL Libertadores | 2019 |
| 1 | Florida Cup | 2019 |