- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 2
- Leeftijd
- 36
- Hoogte
- 185 cm
- Foot
- Right
- Country
- Italy
Transfer value: €3,5m
Highest: €3,5m (26 aug 2015)- 26 aug 2015: São Paulo to Atalanta, €3,5m
Speler Stats
- Squawka Score 67%
- Appearances 12
- Minutes 858
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 14%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 7 | 0,7 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 4 | 0,4 |
| Accuracy | 14,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 17 | 1,8 |
| Interceptions | 19 | 2,0 |
| Clearances | 54 | 5,7 |
| Blocks | 7 | 0,7 |
| Recoveries | 32 | 3,4 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 14 | 1,5 |
| Fouled | 4 | 0,4 |
| Yellows | 3 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 81 | 8,5 |
| Duels won | 49 | 5,1 |
| Duels won % | 60,5 | – |
| Aerials won | 19 | 2,0 |
| Aerials won % | 79,2 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 493 | 51,7 |
| Pass accuracy | 88,4 | – |
| Key passes | 2 | 0,2 |
| Chances created | 2 | 0,2 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 67%
- Appearances 12
- Minutes 858
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 14%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 7 | 0,7 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 4 | 0,4 |
| Accuracy | 14,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 17 | 1,8 |
| Interceptions | 19 | 2,0 |
| Clearances | 54 | 5,7 |
| Blocks | 7 | 0,7 |
| Recoveries | 32 | 3,4 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 14 | 1,5 |
| Fouled | 4 | 0,4 |
| Yellows | 3 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 81 | 8,5 |
| Duels won | 49 | 5,1 |
| Duels won % | 60,5 | – |
| Aerials won | 19 | 2,0 |
| Aerials won % | 79,2 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 493 | 51,7 |
| Pass accuracy | 88,4 | – |
| Key passes | 2 | 0,2 |
| Chances created | 2 | 0,2 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | São Paulo vs Vasco da Gama | 1-0 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Vitória | 2-1 | 6 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs São Paulo | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Santos | 1-2 | 64 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Internacional | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs São Paulo | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Athletico Paranaense | 1-2 | 23 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Mirassol | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs São Paulo | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Cruzeiro | 4-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | UEFA Europa League | 23/24 |

Italy
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | UEFA European Championship | 2020 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | CONMEBOL Sudamericana | 2012 |
Goiás
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Goiano 1 | 2012 |
