- Positie
- Left Back
- Shirt
- 20
- Leeftijd
- 28
- Hoogte
- 180 cm
- Foot
- Left
- Country
- Brazil
Transfer value: €105k
Highest: €105k (15 aug 2025)- 15 aug 2025: Orlando City to Colorado Rapids, €105k
Speler Stats
- Squawka Score 65%
- Appearances 19
- Minutes 1.277
- Doelpunten 1
- Assists 1
- Shooting Accuracy 47%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 19 | 1,3 |
| On target | 9 | 0,6 |
| Off target | 3 | 0,2 |
| Accuracy | 47,4 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 5,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 9 | 0,6 |
| Interceptions | 11 | 0,8 |
| Clearances | 31 | 2,2 |
| Blocks | 5 | 0,4 |
| Recoveries | 55 | 3,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 21 | 1,5 |
| Fouled | 8 | 0,6 |
| Yellows | 2 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 102 | 7,2 |
| Duels won | 40 | 2,8 |
| Duels won % | 39,2 | – |
| Aerials won | 13 | 0,9 |
| Aerials won % | 65,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 434 | 30,6 |
| Pass accuracy | 80,2 | – |
| Key passes | 17 | 1,2 |
| Chances created | 18 | 1,3 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 65%
- Appearances 19
- Minutes 1.277
- Doelpunten 1
- Assists 1
- Shooting Accuracy 47%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 19 | 1,3 |
| On target | 9 | 0,6 |
| Off target | 3 | 0,2 |
| Accuracy | 47,4 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 5,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 9 | 0,6 |
| Interceptions | 11 | 0,8 |
| Clearances | 31 | 2,2 |
| Blocks | 5 | 0,4 |
| Recoveries | 55 | 3,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 21 | 1,5 |
| Fouled | 8 | 0,6 |
| Yellows | 2 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 102 | 7,2 |
| Duels won | 40 | 2,8 |
| Duels won % | 39,2 | – |
| Aerials won | 13 | 0,9 |
| Aerials won % | 65,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 434 | 30,6 |
| Pass accuracy | 80,2 | – |
| Key passes | 17 | 1,2 |
| Chances created | 18 | 1,3 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLS | Real Salt Lake vs St. Louis City | 3-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | Minnesota United vs St. Louis City | 3-2 | 45 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| MLS | St. Louis City vs Vancouver Whitecaps | 0-0 | 50 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| MLS | St. Louis City vs Minnesota United | 4-2 | 59 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| MLS | Portland Timbers vs St. Louis City | 2-2 | 80 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | LA Galaxy vs St. Louis City | 1-3 | 28 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| MLS | St. Louis City vs Sporting KC | 3-2 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | St. Louis City vs Austin | 3-0 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| MLS | DC United vs St. Louis City | 1-1 | 78 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| MLS | St. Louis City vs Los Angeles | 2-1 | 80 | 1 | 0 | 2 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | US Open Cup | 2026 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Serie B | 2020 |
| 1 | Catarinense 1 | 2020 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Mineiro 1 | 2019 |
| 1 | Copa do Brasil | 2018 |
Cruzeiro EC Under 20
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Mineiro U20 | 2018 |