- Positie
- Striker
- Shirt
- 18
- Leeftijd
- 29
- Hoogte
- 193 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €4,5m
Highest: €4,5m (22 jul 2023)- 10 jan 2023: Kashiwa Reysol to Vasco da Gama, €1,9m
- 22 jul 2023: Vasco da Gama to Toluca, €4,5m
Speler Stats
- Squawka Score 63%
- Appearances 16
- Minutes 431
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 50%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,2 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,2 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 10 | 2,1 |
| On target | 5 | 1,0 |
| Off target | 3 | 0,6 |
| Accuracy | 50,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 10,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 0,4 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 5 | 1,0 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 9 | 1,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 10 | 2,1 |
| Fouled | 7 | 1,5 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 4 | 0,8 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 65 | 13,6 |
| Duels won | 30 | 6,3 |
| Duels won % | 46,2 | – |
| Aerials won | 17 | 3,6 |
| Aerials won % | 50,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 64 | 13,4 |
| Pass accuracy | 67,2 | – |
| Key passes | 4 | 0,8 |
| Chances created | 4 | 0,8 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 63%
- Appearances 16
- Minutes 431
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 50%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,2 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,2 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 10 | 2,1 |
| On target | 5 | 1,0 |
| Off target | 3 | 0,6 |
| Accuracy | 50,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 10,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 0,4 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 5 | 1,0 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 9 | 1,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 10 | 2,1 |
| Fouled | 7 | 1,5 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 4 | 0,8 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 65 | 13,6 |
| Duels won | 30 | 6,3 |
| Duels won % | 46,2 | – |
| Aerials won | 17 | 3,6 |
| Aerials won % | 50,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 64 | 13,4 |
| Pass accuracy | 67,2 | – |
| Key passes | 4 | 0,8 |
| Chances created | 4 | 0,8 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Palmeiras vs Corinthians | 4-1 | 21 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Corinthians | 2-1 | 2 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Fluminense | 1-3 | 9 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Chapecoense | 1-2 | 6 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Santos | 0-1 | 26 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Corinthians | 2-1 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Cruzeiro | 1-2 | 70 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Corinthians | 0-2 | 90 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Corinthians | 3-1 | 13 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs São Paulo | 3-2 | 2 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Supercopa do Brasil | 2026 |
Ceará
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Cearense 1 | 2025 |

Atlético Goianiense
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Goiano 1 | 2019 |