- Positie
- Right Midfielder
- Shirt
- 32
- Leeftijd
- 20
- Hoogte
- 174 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €10m
Highest: €10m (2 jul 2024)- 2 jul 2024: Sport Recife to Wolverhampton Wanderers, €10m
Speler Stats
- Squawka Score 69%
- Appearances 7
- Minutes 521
- Doelpunten 1
- Assists 1
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,2 |
| Left foot | 1 | 0,2 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 1,6 |
| On target | 3 | 0,5 |
| Off target | 5 | 0,9 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 11,1 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 4 | 0,7 |
| Interceptions | 11 | 1,9 |
| Clearances | 5 | 0,9 |
| Blocks | 4 | 0,7 |
| Recoveries | 25 | 4,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 13 | 2,3 |
| Fouled | 7 | 1,2 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 65 | 11,2 |
| Duels won | 27 | 4,7 |
| Duels won % | 41,5 | – |
| Aerials won | 3 | 0,5 |
| Aerials won % | 37,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 194 | 33,5 |
| Pass accuracy | 82,5 | – |
| Key passes | 8 | 1,4 |
| Chances created | 9 | 1,6 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 69%
- Appearances 7
- Minutes 521
- Doelpunten 1
- Assists 1
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,2 |
| Left foot | 1 | 0,2 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 1,6 |
| On target | 3 | 0,5 |
| Off target | 5 | 0,9 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 11,1 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 4 | 0,7 |
| Interceptions | 11 | 1,9 |
| Clearances | 5 | 0,9 |
| Blocks | 4 | 0,7 |
| Recoveries | 25 | 4,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 13 | 2,3 |
| Fouled | 7 | 1,2 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 65 | 11,2 |
| Duels won | 27 | 4,7 |
| Duels won % | 41,5 | – |
| Aerials won | 3 | 0,5 |
| Aerials won % | 37,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 194 | 33,5 |
| Pass accuracy | 82,5 | – |
| Key passes | 8 | 1,4 |
| Chances created | 9 | 1,6 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Bahia vs São Paulo | 3-2 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Mirassol vs São Paulo | 1-1 | 90 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Vasco da Gama | 1-0 | 90 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Vitória | 2-1 | 15 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs São Paulo | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Santos | 1-2 | 73 | 0 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Internacional | 1-0 | 73 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| League Cup | Sheffield Wednesday vs Wolverhampton Wanderers | 0-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Championship | Wolverhampton Wanderers vs Blackburn Rovers | 2-2 | 11 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Premier League | Burnley vs Wolverhampton Wanderers | 1-1 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0,27 |
Comparison Matrix
Career Trophies

Sport Recife
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Pernambucano 1 | 2024 |