- Positie
- Central Midfielder
- Shirt
- 10
- Leeftijd
- 37
- Hoogte
- 184 cm
- Foot
- Left
- Country
- Brazil
Transfer value: €9,5m
Highest: €9,5m (16 jul 2016)- 21 sep 2012: Santos to São Paulo, €9,1m
- 16 jul 2016: São Paulo to Sevilla, €9,5m
Speler Stats
- Squawka Score 71%
- Appearances 24
- Minutes 974
- Doelpunten 0
- Assists 1
- Shooting Accuracy 36%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 11 | 1,0 |
| On target | 4 | 0,4 |
| Off target | 4 | 0,4 |
| Accuracy | 36,4 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 10 | 0,9 |
| Interceptions | 4 | 0,4 |
| Clearances | 2 | 0,2 |
| Blocks | 1 | 0,1 |
| Recoveries | 36 | 3,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 16 | 1,5 |
| Fouled | 19 | 1,8 |
| Yellows | 2 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 87 | 8,0 |
| Duels won | 40 | 3,7 |
| Duels won % | 46,0 | – |
| Aerials won | 2 | 0,2 |
| Aerials won % | 25,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 826 | 76,3 |
| Pass accuracy | 89,5 | – |
| Key passes | 25 | 2,3 |
| Chances created | 26 | 2,4 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 71%
- Appearances 24
- Minutes 974
- Doelpunten 0
- Assists 1
- Shooting Accuracy 36%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 11 | 1,0 |
| On target | 4 | 0,4 |
| Off target | 4 | 0,4 |
| Accuracy | 36,4 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 10 | 0,9 |
| Interceptions | 4 | 0,4 |
| Clearances | 2 | 0,2 |
| Blocks | 1 | 0,1 |
| Recoveries | 36 | 3,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 16 | 1,5 |
| Fouled | 19 | 1,8 |
| Yellows | 2 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 87 | 8,0 |
| Duels won | 40 | 3,7 |
| Duels won % | 46,0 | – |
| Aerials won | 2 | 0,2 |
| Aerials won % | 25,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 826 | 76,3 |
| Pass accuracy | 89,5 | – |
| Key passes | 25 | 2,3 |
| Chances created | 26 | 2,4 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Fluminense vs Internacional | 2-1 | 58 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Chapecoense vs Fluminense | 2-1 | 65 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Santos | 1-2 | 33 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Fluminense | 1-0 | 30 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Coritiba | 4-0 | 62 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Fluminense | 1-3 | 31 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Fluminense | 3-1 | 18 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Vasco da Gama | 1-0 | 58 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Athletico Paranaense vs Fluminense | 3-3 | 59 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Remo | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Carioca Série A | 2023 2022 |
| 1 | CONMEBOL Recopa | 2024 |
| 1 | CONMEBOL Libertadores | 2023 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Supercopa Euroamericana | 2016 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | CONMEBOL Sudamericana | 2012 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 3 | Paulista A1 | 2012 2011 2010 |
| 1 | CONMEBOL Libertadores | 2011 |
| 1 | Copa do Brasil | 2010 |
