- Positie
- Left Winger
- Shirt
- 51
- Leeftijd
- 32
- Hoogte
- 181 cm
- Foot
- Right
- Country
- Israel
Transfer value: €350k
Highest: €350k (1 jul 2023)- 1 jul 2017: Hapoel Tel Aviv FC to Panathinaikos, €150k
- 1 jul 2023: AEK Larnaca to Hapoel Tel Aviv FC, €350k
Speler Stats
- Squawka Score 67%
- Appearances 6
- Minutes 445
- Doelpunten 1
- Assists 2
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,2 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 1 | 0,2 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 1 | 0,2 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | 0,1 | 0,0 |
| Conversion | 100,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 0,4 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 1 | 0,2 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 3 | 0,6 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 3 | 0,6 |
| Fouled | 1 | 0,2 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 15 | 3,0 |
| Duels won | 9 | 1,8 |
| Duels won % | 60,0 | – |
| Aerials won | 1 | 0,2 |
| Aerials won % | 50,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 49 | 9,9 |
| Pass accuracy | 81,6 | – |
| Key passes | 1 | 0,2 |
| Chances created | 1 | 0,2 |
| xA | 0,1 | 0,1 |
- Squawka Score 67%
- Appearances 6
- Minutes 445
- Doelpunten 1
- Assists 2
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,2 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 1 | 0,2 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 1 | 0,2 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | 0,1 | 0,0 |
| Conversion | 100,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 0,4 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 1 | 0,2 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 3 | 0,6 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 3 | 0,6 |
| Fouled | 1 | 0,2 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 15 | 3,0 |
| Duels won | 9 | 1,8 |
| Duels won % | 60,0 | – |
| Aerials won | 1 | 0,2 |
| Aerials won % | 50,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 49 | 9,9 |
| Pass accuracy | 81,6 | – |
| Key passes | 1 | 0,2 |
| Chances created | 1 | 0,2 |
| xA | 0,1 | 0,1 |
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Conference League | Hapoel Tel Aviv FC vs Atalanta | 0-1 | 77 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | Atalanta vs Hapoel Tel Aviv FC | 0-0 | 63 | 0 | 0 | 1 | 0,05 | ||
| UEFA Conference League | GKS Katowice vs Hapoel Tel Aviv FC | 2-1 | 79 | 0 | 0 | 0 | – | – | |
| UEFA Conference League | Hapoel Tel Aviv FC vs GKS Katowice | 2-0 | 67 | 0 | 1 | 0 | – | – | |
| UEFA Conference League | Ludogorets vs Hapoel Tel Aviv FC | 2-2 | 83 | 0 | 1 | 0 | – | – | |
| UEFA Conference League | Hapoel Tel Aviv FC vs Ludogorets | 2-0 | 76 | 1 | 0 | 0 | – | – | |
| UEFA Europa League | AEK Larnaca vs Dynamo Kyiv | 3-3 | 84 | 2 | 0 | 3 | 0,04 | – | |
| UEFA Europa League | AEK Larnaca vs Fenerbahçe | 1-2 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | |
| UEFA Europa League | Fenerbahçe vs AEK Larnaca | 2-0 | 69 | 0 | 0 | 1 | 0,04 | – | |
| UEFA Europa League | Dynamo Kyiv vs AEK Larnaca | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0,12 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Toto Cup Ligat Al | 26/27 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Ligat Ha'al | 13/14 |

