- Positie
- Central Midfielder
- Shirt
- 6
- Leeftijd
- 28
- Hoogte
- 178 cm
- Foot
- Right
- Country
- Germany
Transfer value: €3,7m
Highest: €7m (8 jul 2021)- 22 jul 2020: Heidenheim to Gent, €3,5m
- 8 jul 2021: Gent to Augsburg, €7m
- 30 aug 2024: Augsburg to Heidenheim, €3,5m
- 28 jul 2026: Heidenheim to Toronto, €3,7m
Speler Stats
- Squawka Score 64%
- Appearances 13
- Minutes 1.066
- Doelpunten 2
- Assists 1
- Shooting Accuracy 46%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,2 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 2 | 0,2 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 11 | 0,9 |
| On target | 5 | 0,4 |
| Off target | 4 | 0,3 |
| Accuracy | 45,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 18,2 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 18 | 1,5 |
| Interceptions | 11 | 0,9 |
| Clearances | 15 | 1,3 |
| Blocks | 6 | 0,5 |
| Recoveries | 61 | 5,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 26 | 2,2 |
| Fouled | 20 | 1,7 |
| Yellows | 2 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 114 | 9,6 |
| Duels won | 57 | 4,8 |
| Duels won % | 50,0 | – |
| Aerials won | 2 | 0,2 |
| Aerials won % | 33,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 493 | 41,6 |
| Pass accuracy | 90,1 | – |
| Key passes | 8 | 0,7 |
| Chances created | 9 | 0,8 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 64%
- Appearances 13
- Minutes 1.066
- Doelpunten 2
- Assists 1
- Shooting Accuracy 46%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,2 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 2 | 0,2 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 11 | 0,9 |
| On target | 5 | 0,4 |
| Off target | 4 | 0,3 |
| Accuracy | 45,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 18,2 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 18 | 1,5 |
| Interceptions | 11 | 0,9 |
| Clearances | 15 | 1,3 |
| Blocks | 6 | 0,5 |
| Recoveries | 61 | 5,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 26 | 2,2 |
| Fouled | 20 | 1,7 |
| Yellows | 2 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 114 | 9,6 |
| Duels won | 57 | 4,8 |
| Duels won % | 50,0 | – |
| Aerials won | 2 | 0,2 |
| Aerials won % | 33,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 493 | 41,6 |
| Pass accuracy | 90,1 | – |
| Key passes | 8 | 0,7 |
| Chances created | 9 | 0,8 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLS | Atlanta United vs Toronto | 3-1 | 54 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | Toronto vs DC United | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | Columbus Crew vs Toronto | 4-2 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| MLS | New York RB vs Toronto | 0-2 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| MLS | Toronto vs Orlando City | 3-3 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| MLS | Toronto vs Montréal | 2-1 | 90 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| MLS | Nashville SC vs Toronto | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | St. Louis City vs Toronto | 3-1 | 62 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | Orlando City vs Toronto | 3-0 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| MLS | Toronto vs Nashville SC | 2-1 | 70 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
Germany Under 21
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | UEFA U21 Championship | 2021 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 3 | Bundesliga | 17/18 16/17 15/16 |
| 2 | Super Cup | 17/18 16/17 |
| 1 | DFB Pokal | 15/16 |

