Nedim Bajrami
Al Taawoun Saudi League
Squawka Score 64%
- Positie
- Attacking Midfielder
- Shirt
- 10
- Leeftijd
- 27
- Hoogte
- 179 cm
- Foot
- Right
- Country
- Albania
Transfer value: €4m
Highest: €6m (1 jul 2023)- 2 sep 2020: Grasshopper Club Zürich to Empoli, €500k
- 1 jul 2023: Empoli to Sassuolo, €6m
- 30 aug 2024: Sassuolo to Rangers, €4m
Speler Stats
- Squawka Score 64%
- Appearances 9
- Minutes 418
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 50%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,2 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,2 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 4 | 0,9 |
| On target | 2 | 0,4 |
| Off target | 1 | 0,2 |
| Accuracy | 50,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 25,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 0,4 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 3 | 0,7 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 19 | 4,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 5 | 1,1 |
| Fouled | 3 | 0,7 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 26 | 5,6 |
| Duels won | 6 | 1,3 |
| Duels won % | 23,1 | – |
| Aerials won | 1 | 0,2 |
| Aerials won % | 25,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 159 | 34,2 |
| Pass accuracy | 81,1 | – |
| Key passes | 12 | 2,6 |
| Chances created | 12 | 2,6 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 64%
- Appearances 9
- Minutes 418
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 50%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,2 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,2 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 4 | 0,9 |
| On target | 2 | 0,4 |
| Off target | 1 | 0,2 |
| Accuracy | 50,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 25,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 0,4 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 3 | 0,7 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 19 | 4,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 5 | 1,1 |
| Fouled | 3 | 0,7 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 26 | 5,6 |
| Duels won | 6 | 1,3 |
| Duels won % | 23,1 | – |
| Aerials won | 1 | 0,2 |
| Aerials won % | 25,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 159 | 34,2 |
| Pass accuracy | 81,1 | – |
| Key passes | 12 | 2,6 |
| Chances created | 12 | 2,6 |
| xA | – | – |
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saudi League | Al Taawoun vs Al Ettifaq | 1-1 | 62 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Saudi League | Al Riyadh vs Al Taawoun | 2-1 | 18 | 1 | 0 | 1 | – | ||
| Saudi League | Al Taawoun vs Al Qadsiah | 0-1 | 11 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Saudi League | Al Diriyah vs Al Taawoun | 1-1 | 6 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Saudi League | Al Shabab vs Al Taawoun | 3-0 | 57 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Saudi League | Al Hazem vs Al Taawoun | 1-0 | 67 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Saudi League | Al Taawoun vs Al Fayha | 0-0 | 73 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Saudi League | Al Kholood vs Al Taawoun | 3-2 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Saudi League | Al Taawoun vs Al Khaleej | 0-0 | 79 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| UEFA World Cup Qualifiers | Poland vs Albania | 2-1 | 68 | 0 | 0 | 2 | 0,25 |
Comparison Matrix
Career Trophies

Empoli
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Serie B | 20/21 |