- Positie
- Right Back
- Shirt
- 2
- Leeftijd
- 24
- Hoogte
- 172 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €1,1m
Highest: €1,1m (18 jan 2025)- 18 jan 2025: Coritiba to Atlético Mineiro, €1,1m
Speler Stats
- Squawka Score 66%
- Appearances 24
- Minutes 1.979
- Doelpunten 0
- Assists 2
- Shooting Accuracy 32%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 19 | 0,9 |
| On target | 6 | 0,3 |
| Off target | 8 | 0,4 |
| Accuracy | 31,6 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 24 | 1,1 |
| Interceptions | 24 | 1,1 |
| Clearances | 82 | 3,7 |
| Blocks | 12 | 0,6 |
| Recoveries | 85 | 3,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 24 | 1,1 |
| Fouled | 37 | 1,7 |
| Yellows | 1 | 0,1 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 6 | 0,3 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 199 | 9,1 |
| Duels won | 111 | 5,1 |
| Duels won % | 55,8 | – |
| Aerials won | 15 | 0,7 |
| Aerials won % | 41,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 877 | 39,9 |
| Pass accuracy | 85,9 | – |
| Key passes | 14 | 0,6 |
| Chances created | 16 | 0,7 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 66%
- Appearances 24
- Minutes 1.979
- Doelpunten 0
- Assists 2
- Shooting Accuracy 32%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 19 | 0,9 |
| On target | 6 | 0,3 |
| Off target | 8 | 0,4 |
| Accuracy | 31,6 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 24 | 1,1 |
| Interceptions | 24 | 1,1 |
| Clearances | 82 | 3,7 |
| Blocks | 12 | 0,6 |
| Recoveries | 85 | 3,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 24 | 1,1 |
| Fouled | 37 | 1,7 |
| Yellows | 1 | 0,1 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 6 | 0,3 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 199 | 9,1 |
| Duels won | 111 | 5,1 |
| Duels won % | 55,8 | – |
| Aerials won | 15 | 0,7 |
| Aerials won % | 41,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 877 | 39,9 |
| Pass accuracy | 85,9 | – |
| Key passes | 14 | 0,6 |
| Chances created | 16 | 0,7 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Atlético Mineiro vs Cruzeiro | 0-1 | 45 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Atlético Mineiro | 3-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Coritiba | 1-0 | 90 | 0 | 1 | 1 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Santos | 2-1 | 70 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Athletico Paranaense vs Atlético Mineiro | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs RB Bragantino | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Chapecoense | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 5 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Fluminense | 3-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Atlético Mineiro | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Vitória | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Mineiro 1 | 2025 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Paranaense 1 | 2022 |
