- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 26
- Leeftijd
- 29
- Hoogte
- 188 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €2,2m
Highest: €2,5m (1 jul 2019)- 1 jul 2019: Cruzeiro to Lokomotiv Moskva, €2,5m
- 1 jan 2022: Lokomotiv Moskva to Palmeiras, €2,2m
Speler Stats
- Squawka Score 67%
- Appearances 28
- Minutes 2.356
- Doelpunten 2
- Assists 1
- Shooting Accuracy 39%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,1 |
| Left foot | 1 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 18 | 0,7 |
| On target | 7 | 0,3 |
| Off target | 9 | 0,3 |
| Accuracy | 38,9 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 11,1 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 23 | 0,9 |
| Interceptions | 24 | 0,9 |
| Clearances | 123 | 4,7 |
| Blocks | 22 | 0,8 |
| Recoveries | 81 | 3,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 40 | 1,5 |
| Fouled | 6 | 0,2 |
| Yellows | 3 | 0,1 |
| Reds | 1 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 207 | 7,9 |
| Duels won | 107 | 4,1 |
| Duels won % | 51,7 | – |
| Aerials won | 59 | 2,3 |
| Aerials won % | 59,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.313 | 50,2 |
| Pass accuracy | 86,9 | – |
| Key passes | 12 | 0,5 |
| Chances created | 13 | 0,5 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 67%
- Appearances 28
- Minutes 2.356
- Doelpunten 2
- Assists 1
- Shooting Accuracy 39%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,1 |
| Left foot | 1 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 18 | 0,7 |
| On target | 7 | 0,3 |
| Off target | 9 | 0,3 |
| Accuracy | 38,9 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 11,1 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 23 | 0,9 |
| Interceptions | 24 | 0,9 |
| Clearances | 123 | 4,7 |
| Blocks | 22 | 0,8 |
| Recoveries | 81 | 3,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 40 | 1,5 |
| Fouled | 6 | 0,2 |
| Yellows | 3 | 0,1 |
| Reds | 1 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 207 | 7,9 |
| Duels won | 107 | 4,1 |
| Duels won % | 51,7 | – |
| Aerials won | 59 | 2,3 |
| Aerials won % | 59,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.313 | 50,2 |
| Pass accuracy | 86,9 | – |
| Key passes | 12 | 0,5 |
| Chances created | 13 | 0,5 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Santos vs Palmeiras | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs RB Bragantino | 2-0 | 14 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Athletico Paranaense vs Palmeiras | 0-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Corinthians | 4-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Bahia | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs São Paulo | 2-0 | 90 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Mirassol vs Palmeiras | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Vasco da Gama | 4-1 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Palmeiras | 3-2 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Internacional | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 4 | Paulista A1 | 2026 2024 2023 2022 |
| 2 | Serie A | 2023 2022 |
| 1 | Supercopa do Brasil | 2023 |
| 1 | CONMEBOL Recopa | 2022 |

Lokomotiv Moskva
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Cup | 20/21 |
| 1 | Super Cup | 19/20 |
Brazil Under 22
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Tournoi Maurice Revello | 2019 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Mineiro 1 | 2019 2018 |
| 2 | Copa do Brasil | 2018 2017 |