- Positie
- Central Midfielder
- Shirt
- 14
- Leeftijd
- 21
- Hoogte
- 178 cm
- Foot
- Right
- Country
- Uruguay
Transfer value: €2,6m
Highest: €2,6m (7 aug 2026)- 7 aug 2026: Defensor Sporting Club to Atlanta United, €2,6m
Speler Stats
- Squawka Score 66%
- Appearances 11
- Minutes 874
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 0,9 |
| On target | 3 | 0,3 |
| Off target | 3 | 0,3 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 13 | 1,3 |
| Interceptions | 20 | 2,1 |
| Clearances | 19 | 2,0 |
| Blocks | 1 | 0,1 |
| Recoveries | 51 | 5,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 12 | 1,2 |
| Fouled | 7 | 0,7 |
| Yellows | 4 | 0,4 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 63 | 6,5 |
| Duels won | 32 | 3,3 |
| Duels won % | 50,8 | – |
| Aerials won | 5 | 0,5 |
| Aerials won % | 45,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 568 | 58,5 |
| Pass accuracy | 88,6 | – |
| Key passes | 5 | 0,5 |
| Chances created | 5 | 0,5 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 66%
- Appearances 11
- Minutes 874
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 0,9 |
| On target | 3 | 0,3 |
| Off target | 3 | 0,3 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 13 | 1,3 |
| Interceptions | 20 | 2,1 |
| Clearances | 19 | 2,0 |
| Blocks | 1 | 0,1 |
| Recoveries | 51 | 5,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 12 | 1,2 |
| Fouled | 7 | 0,7 |
| Yellows | 4 | 0,4 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 63 | 6,5 |
| Duels won | 32 | 3,3 |
| Duels won % | 50,8 | – |
| Aerials won | 5 | 0,5 |
| Aerials won % | 45,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 568 | 58,5 |
| Pass accuracy | 88,6 | – |
| Key passes | 5 | 0,5 |
| Chances created | 5 | 0,5 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLS | Atlanta United vs Toronto | 3-1 | 70 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | New York City vs Atlanta United | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | Atlanta United vs Chicago Fire | 2-3 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | Atlanta United vs Inter Miami | 1-3 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| MLS | Montréal vs Atlanta United | 0-3 | 83 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| MLS | Atlanta United vs Cincinnati | 1-3 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| MLS | Atlanta United vs New York City | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| MLS | Portland Timbers vs Atlanta United | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | DC United vs Atlanta United | 0-0 | 57 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | Atlanta United vs Orlando City | 2-3 | 90 | 0 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
Defensor Sporting Club
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Copa Uruguay | 2024 2023 |
