- Positie
- Attacking Midfielder
- Shirt
- 10
- Leeftijd
- 30
- Hoogte
- 176 cm
- Foot
- Left
- Country
- Brazil
Transfer value: €5m
Highest: €9m (27 jul 2020)- 27 jul 2020: Sporting CP to West Bromwich Albion, €9m
- 10 jul 2024: Al Hilal to Cruzeiro, €5m
Speler Stats
- Squawka Score 76%
- Appearances 30
- Minutes 2.522
- Doelpunten 9
- Assists 7
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 9 | 0,3 |
| Left foot | 7 | 0,3 |
| Right foot | 1 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 7 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 82 | 2,9 |
| On target | 27 | 1,0 |
| Off target | 32 | 1,1 |
| Accuracy | 32,9 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 11,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 12 | 0,4 |
| Interceptions | 11 | 0,4 |
| Clearances | 11 | 0,4 |
| Blocks | 3 | 0,1 |
| Recoveries | 96 | 3,4 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 45 | 1,6 |
| Fouled | 102 | 3,6 |
| Yellows | 12 | 0,4 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 7 | 0,3 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 281 | 10,0 |
| Duels won | 153 | 5,5 |
| Duels won % | 54,4 | – |
| Aerials won | 11 | 0,4 |
| Aerials won % | 33,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.317 | 47,0 |
| Pass accuracy | 84,1 | – |
| Key passes | 86 | 3,1 |
| Chances created | 93 | 3,3 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 76%
- Appearances 30
- Minutes 2.522
- Doelpunten 9
- Assists 7
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 9 | 0,3 |
| Left foot | 7 | 0,3 |
| Right foot | 1 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 7 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 82 | 2,9 |
| On target | 27 | 1,0 |
| Off target | 32 | 1,1 |
| Accuracy | 32,9 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 11,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 12 | 0,4 |
| Interceptions | 11 | 0,4 |
| Clearances | 11 | 0,4 |
| Blocks | 3 | 0,1 |
| Recoveries | 96 | 3,4 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 45 | 1,6 |
| Fouled | 102 | 3,6 |
| Yellows | 12 | 0,4 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 7 | 0,3 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 281 | 10,0 |
| Duels won | 153 | 5,5 |
| Duels won % | 54,4 | – |
| Aerials won | 11 | 0,4 |
| Aerials won % | 33,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.317 | 47,0 |
| Pass accuracy | 84,1 | – |
| Key passes | 86 | 3,1 |
| Chances created | 93 | 3,3 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Atlético Mineiro vs Cruzeiro | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 5 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Remo | 1-0 | 90 | 0 | 1 | 3 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Cruzeiro | 2-4 | 90 | 0 | 1 | 1 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Cruzeiro | 4-2 | 90 | 0 | 0 | 5 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs São Paulo | 2-0 | 90 | 0 | 1 | 4 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Cruzeiro | 1-3 | 90 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Santos vs Cruzeiro | 2-1 | 90 | 1 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Athletico Paranaense | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 4 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Cruzeiro | 3-1 | 28 | 0 | 1 | 2 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Flamengo | 2-1 | 90 | 1 | 0 | 4 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Mineiro 1 | 2026 |
Al Hilal
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Saudi League | 21/22 |
| 1 | Super Cup | 21/22 |
| 1 | AFC Champions League Elite | 2021 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Super Cup | 15/16 |
| 1 | Taça de Portugal | 14/15 |
