- Positie
- Central Midfielder
- Shirt
- 23
- Leeftijd
- 28
- Hoogte
- 181 cm
- Foot
- Left
- Country
- Brazil
Transfer value: €1m
Highest: €2m (1 jul 2016)- 1 jul 2016: Corinthians to Empoli, €2m
- 12 jul 2022: Barcelona II to Eibar, €1m
Speler Stats
- Squawka Score 65%
- Appearances 21
- Minutes 696
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 10%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 10 | 1,3 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 5 | 0,7 |
| Accuracy | 10,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 7 | 0,9 |
| Interceptions | 5 | 0,7 |
| Clearances | 14 | 1,8 |
| Blocks | 2 | 0,3 |
| Recoveries | 43 | 5,6 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 13 | 1,7 |
| Fouled | 4 | 0,5 |
| Yellows | 2 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 52 | 6,7 |
| Duels won | 20 | 2,6 |
| Duels won % | 38,5 | – |
| Aerials won | 4 | 0,5 |
| Aerials won % | 44,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 517 | 66,9 |
| Pass accuracy | 86,1 | – |
| Key passes | 10 | 1,3 |
| Chances created | 10 | 1,3 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 65%
- Appearances 21
- Minutes 696
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 10%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 10 | 1,3 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 5 | 0,7 |
| Accuracy | 10,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 7 | 0,9 |
| Interceptions | 5 | 0,7 |
| Clearances | 14 | 1,8 |
| Blocks | 2 | 0,3 |
| Recoveries | 43 | 5,6 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 13 | 1,7 |
| Fouled | 4 | 0,5 |
| Yellows | 2 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 52 | 6,7 |
| Duels won | 20 | 2,6 |
| Duels won % | 38,5 | – |
| Aerials won | 4 | 0,5 |
| Aerials won % | 44,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 517 | 66,9 |
| Pass accuracy | 86,1 | – |
| Key passes | 10 | 1,3 |
| Chances created | 10 | 1,3 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Internacional vs Corinthians | 2-1 | 2 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Fluminense | 1-3 | 2 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Corinthians | 2-1 | 73 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Chapecoense | 1-2 | 6 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Santos | 0-1 | 6 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Corinthians | 2-1 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Cruzeiro | 1-2 | 10 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Athletico Paranaense | 0-0 | 77 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Corinthians | 1-1 | 13 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Remo | 3-0 | 10 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Supercopa do Brasil | 2026 |
| 1 | Serie A | 2015 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Trofeo Joan Gamper | 2021 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Serie A | 18/19 |
| 1 | Super Cup | 18/19 |
Brazil Under 17
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | CONMEBOL U17 | 2015 |

