- Positie
- Left Winger
- Shirt
- 11
- Leeftijd
- 23
- Hoogte
- 179 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €10m
Highest: €10m (30 jul 2024)- 2 jan 2023: Fluminense to Udinese, €6m
- 30 jul 2024: Udinese to Botafogo, €10m
Speler Stats
- Squawka Score 69%
- Appearances 26
- Minutes 1.471
- Doelpunten 4
- Assists 1
- Shooting Accuracy 52%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 4 | 0,2 |
| Left foot | 1 | 0,1 |
| Right foot | 3 | 0,2 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 46 | 2,8 |
| On target | 24 | 1,5 |
| Off target | 12 | 0,7 |
| Accuracy | 52,2 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 8,7 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 16 | 1,0 |
| Interceptions | 7 | 0,4 |
| Clearances | 15 | 0,9 |
| Blocks | 2 | 0,1 |
| Recoveries | 83 | 5,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 12 | 0,7 |
| Fouled | 38 | 2,3 |
| Yellows | 2 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 210 | 12,9 |
| Duels won | 100 | 6,1 |
| Duels won % | 47,6 | – |
| Aerials won | 5 | 0,3 |
| Aerials won % | 27,8 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 496 | 30,4 |
| Pass accuracy | 83,3 | – |
| Key passes | 21 | 1,3 |
| Chances created | 22 | 1,4 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 69%
- Appearances 26
- Minutes 1.471
- Doelpunten 4
- Assists 1
- Shooting Accuracy 52%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 4 | 0,2 |
| Left foot | 1 | 0,1 |
| Right foot | 3 | 0,2 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 46 | 2,8 |
| On target | 24 | 1,5 |
| Off target | 12 | 0,7 |
| Accuracy | 52,2 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 8,7 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 16 | 1,0 |
| Interceptions | 7 | 0,4 |
| Clearances | 15 | 0,9 |
| Blocks | 2 | 0,1 |
| Recoveries | 83 | 5,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 12 | 0,7 |
| Fouled | 38 | 2,3 |
| Yellows | 2 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 210 | 12,9 |
| Duels won | 100 | 6,1 |
| Duels won % | 47,6 | – |
| Aerials won | 5 | 0,3 |
| Aerials won % | 27,8 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 496 | 30,4 |
| Pass accuracy | 83,3 | – |
| Key passes | 21 | 1,3 |
| Chances created | 22 | 1,4 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Remo vs Botafogo | 2-1 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Botafogo | 3-0 | 64 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Chapecoense | 1-0 | 75 | 0 | 1 | 4 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Botafogo | 1-1 | 86 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Vasco da Gama | 1-2 | 69 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Athletico Paranaense | 2-3 | 10 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Botafogo | 1-0 | 53 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Fluminense | 1-1 | 30 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Botafogo | 0-1 | 89 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Vitória | 0-0 | 66 | 0 | 0 | 2 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Serie A | 2024 |
| 1 | CONMEBOL Libertadores | 2024 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Carioca Série A | 2022 |
