- Positie
- Right Back
- Shirt
- 2
- Leeftijd
- 26
- Hoogte
- 176 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €280k
Highest: €280k (7 mrt 2019)- 7 mrt 2019: Londrina EC to Flamengo, €280k
Speler Stats
- Squawka Score 69%
- Appearances 28
- Minutes 2.353
- Doelpunten 1
- Assists 3
- Shooting Accuracy 26%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 23 | 0,9 |
| On target | 6 | 0,2 |
| Off target | 10 | 0,4 |
| Accuracy | 26,1 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 4,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 33 | 1,3 |
| Interceptions | 40 | 1,5 |
| Clearances | 59 | 2,3 |
| Blocks | 7 | 0,3 |
| Recoveries | 85 | 3,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 29 | 1,1 |
| Fouled | 21 | 0,8 |
| Yellows | 6 | 0,2 |
| Reds | 1 | 0,0 |
| Offsides | 6 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 182 | 7,0 |
| Duels won | 100 | 3,8 |
| Duels won % | 54,9 | – |
| Aerials won | 15 | 0,6 |
| Aerials won % | 45,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.260 | 48,2 |
| Pass accuracy | 86,3 | – |
| Key passes | 46 | 1,8 |
| Chances created | 49 | 1,9 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 69%
- Appearances 28
- Minutes 2.353
- Doelpunten 1
- Assists 3
- Shooting Accuracy 26%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 23 | 0,9 |
| On target | 6 | 0,2 |
| Off target | 10 | 0,4 |
| Accuracy | 26,1 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 4,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 33 | 1,3 |
| Interceptions | 40 | 1,5 |
| Clearances | 59 | 2,3 |
| Blocks | 7 | 0,3 |
| Recoveries | 85 | 3,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 29 | 1,1 |
| Fouled | 21 | 0,8 |
| Yellows | 6 | 0,2 |
| Reds | 1 | 0,0 |
| Offsides | 6 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 182 | 7,0 |
| Duels won | 100 | 3,8 |
| Duels won % | 54,9 | – |
| Aerials won | 15 | 0,6 |
| Aerials won % | 45,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.260 | 48,2 |
| Pass accuracy | 86,3 | – |
| Key passes | 46 | 1,8 |
| Chances created | 49 | 1,9 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Corinthians vs Mirassol | 2-0 | 88 | 0 | 1 | 1 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Corinthians | 3-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Vitória | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Corinthians | 4-1 | 90 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Corinthians | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Fluminense | 1-3 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Corinthians | 2-1 | 23 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Chapecoense | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Santos | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Cruzeiro | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Supercopa do Brasil | 2026 |
| 1 | Copa do Brasil | 2025 |
| 1 | Paulista A1 | 2025 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 3 | Carioca Série A | 2021 2020 2019 |
| 2 | CONMEBOL Libertadores | 2022 2019 |
| 2 | Supercopa do Brasil | 2021 2020 |
| 2 | Serie A | 2020 2019 |
| 1 | Copa do Brasil | 2022 |
| 1 | CONMEBOL Recopa | 2020 |