- Positie
- Defensive Midfielder
- Shirt
- 35
- Leeftijd
- 28
- Hoogte
- 183 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €7m
Highest: €7m (4 aug 2020)- 1 jan 2019: Botafogo to Palmeiras, €3,5m
- 4 aug 2020: Palmeiras to Barcelona, €7m
Speler Stats
- Squawka Score 64%
- Appearances 20
- Minutes 926
- Doelpunten 0
- Assists 1
- Shooting Accuracy 6%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 16 | 1,6 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 11 | 1,1 |
| Accuracy | 6,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 7 | 0,7 |
| Interceptions | 15 | 1,5 |
| Clearances | 12 | 1,2 |
| Blocks | 2 | 0,2 |
| Recoveries | 34 | 3,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 16 | 1,6 |
| Fouled | 8 | 0,8 |
| Yellows | 2 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 77 | 7,5 |
| Duels won | 41 | 4,0 |
| Duels won % | 53,2 | – |
| Aerials won | 9 | 0,9 |
| Aerials won % | 64,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 363 | 35,3 |
| Pass accuracy | 83,7 | – |
| Key passes | 10 | 1,0 |
| Chances created | 11 | 1,1 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 64%
- Appearances 20
- Minutes 926
- Doelpunten 0
- Assists 1
- Shooting Accuracy 6%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 16 | 1,6 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 11 | 1,1 |
| Accuracy | 6,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 7 | 0,7 |
| Interceptions | 15 | 1,5 |
| Clearances | 12 | 1,2 |
| Blocks | 2 | 0,2 |
| Recoveries | 34 | 3,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 16 | 1,6 |
| Fouled | 8 | 0,8 |
| Yellows | 2 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 77 | 7,5 |
| Duels won | 41 | 4,0 |
| Duels won % | 53,2 | – |
| Aerials won | 9 | 0,9 |
| Aerials won % | 64,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 363 | 35,3 |
| Pass accuracy | 83,7 | – |
| Key passes | 10 | 1,0 |
| Chances created | 11 | 1,1 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | RB Bragantino vs Santos | 2-1 | 22 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Chapecoense | 3-0 | 12 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs RB Bragantino | 2-0 | 78 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Remo vs RB Bragantino | 1-1 | 25 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Cruzeiro | 4-2 | 24 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs RB Bragantino | 1-1 | 3 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Athletico Paranaense vs RB Bragantino | 1-1 | 76 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Corinthians | 0-2 | 18 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs RB Bragantino | 1-1 | 5 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Palmeiras | 0-1 | 61 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | CONMEBOL Libertadores | 2021 |
| 1 | Florida Cup | 2020 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Copa del Rey | 20/21 |
| 1 | Trofeo Joan Gamper | 2020 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Carioca Série A | 2018 |

