- Positie
- Striker
- Shirt
- 9
- Leeftijd
- 29
- Hoogte
- 186 cm
- Foot
- Right
- Country
- Colombia
Transfer value: €8m
Highest: €8m (23 jan 2026)- 1 jul 2016: Deportivo Cali to Ajax, €5,5m
- 26 aug 2021: Os Belenenses SAD to Sochi, €1,2m
- 1 jul 2022: Sochi to Zenit, €4,5m
- 23 jan 2026: Zenit to Atlético Mineiro, €8m
Speler Stats
- Squawka Score 66%
- Appearances 22
- Minutes 1.086
- Doelpunten 3
- Assists 2
- Shooting Accuracy 35%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 3 | 0,3 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 2 | 0,2 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 3 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 29 | 2,4 |
| On target | 10 | 0,8 |
| Off target | 12 | 1,0 |
| Accuracy | 34,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 10,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 1 | 0,1 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 4 | 0,3 |
| Blocks | 2 | 0,2 |
| Recoveries | 18 | 1,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 11 | 0,9 |
| Fouled | 11 | 0,9 |
| Yellows | 1 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 4 | 0,3 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 112 | 9,3 |
| Duels won | 44 | 3,7 |
| Duels won % | 39,3 | – |
| Aerials won | 25 | 2,1 |
| Aerials won % | 37,9 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 207 | 17,2 |
| Pass accuracy | 86,5 | – |
| Key passes | 11 | 0,9 |
| Chances created | 13 | 1,1 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 66%
- Appearances 22
- Minutes 1.086
- Doelpunten 3
- Assists 2
- Shooting Accuracy 35%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 3 | 0,3 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 2 | 0,2 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 3 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 29 | 2,4 |
| On target | 10 | 0,8 |
| Off target | 12 | 1,0 |
| Accuracy | 34,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 10,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 1 | 0,1 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 4 | 0,3 |
| Blocks | 2 | 0,2 |
| Recoveries | 18 | 1,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 11 | 0,9 |
| Fouled | 11 | 0,9 |
| Yellows | 1 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 4 | 0,3 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 112 | 9,3 |
| Duels won | 44 | 3,7 |
| Duels won % | 39,3 | – |
| Aerials won | 25 | 2,1 |
| Aerials won % | 37,9 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 207 | 17,2 |
| Pass accuracy | 86,5 | – |
| Key passes | 11 | 0,9 |
| Chances created | 13 | 1,1 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Atlético Mineiro vs RB Bragantino | 1-0 | 32 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Chapecoense | 1-1 | 32 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Fluminense | 3-1 | 12 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Atlético Mineiro | 2-0 | 45 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Grêmio | 3-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Remo vs Atlético Mineiro | 2-2 | 24 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Atlético Mineiro | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Bahia | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 6 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Atlético Mineiro | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Mirassol | 3-1 | 84 | 0 | 0 | 2 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies

Zenit
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 3 | Super Cup | 24/25 23/24 22/23 |
| 2 | Premier League | 23/24 22/23 |
| 1 | Cup | 23/24 |
Racing Club
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Liga Profesional Argentina | 18/19 |
AFC Ajax II
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Eerste Divisie | 17/18 |

Deportivo Cali
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Primera A | 2015 |
