- Positie
- Striker
- Shirt
- 22
- Leeftijd
- 35
- Hoogte
- 180 cm
- Foot
- Right
- Country
- Denmark
Transfer value: €18m
Highest: €18m (20 feb 2020)- 15 aug 2013: Esbjerg to Toulouse, €2m
- 25 jul 2019: Middlesbrough to Leganés, €5m
- 20 feb 2020: Leganés to Barcelona, €18m
Speler Stats
- Squawka Score 60%
- Appearances 24
- Minutes 719
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 25%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 12 | 1,5 |
| On target | 3 | 0,4 |
| Off target | 5 | 0,6 |
| Accuracy | 25,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 8,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 0,3 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 7 | 0,9 |
| Blocks | 1 | 0,1 |
| Recoveries | 21 | 2,6 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 12 | 1,5 |
| Fouled | 9 | 1,1 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 4 | 0,5 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 86 | 10,8 |
| Duels won | 33 | 4,1 |
| Duels won % | 38,4 | – |
| Aerials won | 15 | 1,9 |
| Aerials won % | 44,1 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 141 | 17,7 |
| Pass accuracy | 76,6 | – |
| Key passes | 5 | 0,6 |
| Chances created | 5 | 0,6 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 60%
- Appearances 24
- Minutes 719
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 25%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 12 | 1,5 |
| On target | 3 | 0,4 |
| Off target | 5 | 0,6 |
| Accuracy | 25,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 8,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 0,3 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 7 | 0,9 |
| Blocks | 1 | 0,1 |
| Recoveries | 21 | 2,6 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 12 | 1,5 |
| Fouled | 9 | 1,1 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 4 | 0,5 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 86 | 10,8 |
| Duels won | 33 | 4,1 |
| Duels won % | 38,4 | – |
| Aerials won | 15 | 1,9 |
| Aerials won % | 44,1 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 141 | 17,7 |
| Pass accuracy | 76,6 | – |
| Key passes | 5 | 0,6 |
| Chances created | 5 | 0,6 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Grêmio vs Athletico Paranaense | 2-0 | 23 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Grêmio | 0-1 | 8 | 1 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Cruzeiro | 2-4 | 24 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Internacional | 1-1 | 28 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Remo vs Grêmio | 1-1 | 31 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Palmeiras | 0-0 | 16 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Grêmio | 3-2 | 24 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Grêmio | 1-0 | 12 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Chapecoense | 3-1 | 52 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Grêmio | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Gaúcho 1 | 2026 |
| 1 | Recopa Gaúcha | 2025 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 3 | Trofeo Joan Gamper | 2022 2021 2020 |
| 1 | Copa del Rey | 20/21 |
Esbjerg
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | DBU Pokalen | 12/13 |
| 1 | 1. Division | 11/12 |
