- Positie
- Right Midfielder
- Shirt
- 18
- Leeftijd
- 24
- Hoogte
- 172 cm
- Foot
- Right
- Country
- Colombia
Transfer value: €4,6m
Highest: €4,6m (27 jan 2026)- 31 jan 2024: Pachuca to Columbus Crew, €2,9m
- 27 jan 2026: Atlético Nacional to Vasco da Gama, €4,6m
Speler Stats
- Squawka Score 66%
- Appearances 18
- Minutes 534
- Doelpunten 2
- Assists 0
- Shooting Accuracy 23%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,3 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 2 | 0,3 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 13 | 2,2 |
| On target | 3 | 0,5 |
| Off target | 9 | 1,5 |
| Accuracy | 23,1 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 15,4 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 8 | 1,4 |
| Interceptions | 3 | 0,5 |
| Clearances | 3 | 0,5 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 31 | 5,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 7 | 1,2 |
| Fouled | 16 | 2,7 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 82 | 13,8 |
| Duels won | 45 | 7,6 |
| Duels won % | 54,9 | – |
| Aerials won | 1 | 0,2 |
| Aerials won % | 20,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 164 | 27,6 |
| Pass accuracy | 84,8 | – |
| Key passes | 8 | 1,4 |
| Chances created | 8 | 1,4 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 66%
- Appearances 18
- Minutes 534
- Doelpunten 2
- Assists 0
- Shooting Accuracy 23%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,3 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 2 | 0,3 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 13 | 2,2 |
| On target | 3 | 0,5 |
| Off target | 9 | 1,5 |
| Accuracy | 23,1 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 15,4 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 8 | 1,4 |
| Interceptions | 3 | 0,5 |
| Clearances | 3 | 0,5 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 31 | 5,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 7 | 1,2 |
| Fouled | 16 | 2,7 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 82 | 13,8 |
| Duels won | 45 | 7,6 |
| Duels won % | 54,9 | – |
| Aerials won | 1 | 0,2 |
| Aerials won % | 20,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 164 | 27,6 |
| Pass accuracy | 84,8 | – |
| Key passes | 8 | 1,4 |
| Chances created | 8 | 1,4 |
| xA | – | – |
Next Match
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Vasco da Gama vs Flamengo | 1-4 | 60 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Corinthians | 3-2 | 53 | 2 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Vasco da Gama | 1-2 | 65 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Coritiba | 5-0 | 19 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Vasco da Gama | 1-0 | 6 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Cruzeiro | 3-1 | 5 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Vasco da Gama | 4-1 | 18 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Santos | 0-3 | 25 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Vasco da Gama | 0-0 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Vasco da Gama | 1-0 | 17 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
Atlético Nacional
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Copa Colombia | 2025 2024 |
| 1 | Superliga | 2025 |
| 1 | Primera A | 2024 |

Pachuca
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Liga MX | 22/23 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | CONMEBOL Libertadores | 2021 2020 |
| 1 | Copa do Brasil | 2020 |
América de Cali SA
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Cuadrangular Bogota | 2020 |
| 1 | Primera A | 2019 |
