- Positie
- Central Midfielder
- Shirt
- 20
- Leeftijd
- 26
- Hoogte
- 166 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €4,2m
Highest: €8m (1 jul 2022)- 19 feb 2019: Estoril to Shakhtar Donetsk, €3,5m
- 1 jul 2022: Shakhtar Donetsk to Lazio, €8m
- 2 mrt 2026: Lazio to São Paulo, €4,2m
Speler Stats
- Squawka Score 69%
- Appearances 25
- Minutes 1.882
- Doelpunten 0
- Assists 2
- Shooting Accuracy 10%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 21 | 1,0 |
| On target | 2 | 0,1 |
| Off target | 9 | 0,4 |
| Accuracy | 9,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 18 | 0,9 |
| Interceptions | 9 | 0,4 |
| Clearances | 10 | 0,5 |
| Blocks | 3 | 0,1 |
| Recoveries | 116 | 5,6 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 24 | 1,2 |
| Fouled | 23 | 1,1 |
| Yellows | 2 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 2 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 158 | 7,6 |
| Duels won | 72 | 3,4 |
| Duels won % | 45,6 | – |
| Aerials won | 4 | 0,2 |
| Aerials won % | 28,6 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.362 | 65,1 |
| Pass accuracy | 90,2 | – |
| Key passes | 34 | 1,6 |
| Chances created | 36 | 1,7 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 69%
- Appearances 25
- Minutes 1.882
- Doelpunten 0
- Assists 2
- Shooting Accuracy 10%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 21 | 1,0 |
| On target | 2 | 0,1 |
| Off target | 9 | 0,4 |
| Accuracy | 9,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 18 | 0,9 |
| Interceptions | 9 | 0,4 |
| Clearances | 10 | 0,5 |
| Blocks | 3 | 0,1 |
| Recoveries | 116 | 5,6 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 24 | 1,2 |
| Fouled | 23 | 1,1 |
| Yellows | 2 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 2 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 158 | 7,6 |
| Duels won | 72 | 3,4 |
| Duels won % | 45,6 | – |
| Aerials won | 4 | 0,2 |
| Aerials won % | 28,6 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.362 | 65,1 |
| Pass accuracy | 90,2 | – |
| Key passes | 34 | 1,6 |
| Chances created | 36 | 1,7 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Mirassol vs São Paulo | 1-1 | 63 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Vasco da Gama | 1-0 | 71 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Vitória | 2-1 | 31 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs São Paulo | 2-0 | 64 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Santos | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Internacional | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Atlético Mineiro | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs RB Bragantino | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Chapecoense vs São Paulo | 1-0 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Coritiba | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Super League 1 | 23/24 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Premier League | 19/20 18/19 |
| 1 | Super Cup | 21/22 |
| 1 | Cup | 18/19 |
Brazil Under 17
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | CONMEBOL U17 | 2017 |

