- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 3
- Leeftijd
- 38
- Hoogte
- 190 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €1,4m
Highest: €7m (11 jul 2017)- 11 jul 2017: São Paulo to Galatasaray, €7m
- 1 aug 2020: Galatasaray to Al Nassr, €1,4m
Speler Stats
- Squawka Score 62%
- Appearances 15
- Minutes 1.059
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 1 | 0,1 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 5 | 0,4 |
| Interceptions | 9 | 0,8 |
| Clearances | 63 | 5,4 |
| Blocks | 19 | 1,6 |
| Recoveries | 22 | 1,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 6 | 0,5 |
| Fouled | 4 | 0,3 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 58 | 4,9 |
| Duels won | 31 | 2,6 |
| Duels won % | 53,4 | – |
| Aerials won | 18 | 1,5 |
| Aerials won % | 58,1 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 317 | 26,9 |
| Pass accuracy | 84,9 | – |
| Key passes | 1 | 0,1 |
| Chances created | 1 | 0,1 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 62%
- Appearances 15
- Minutes 1.059
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 1 | 0,1 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 5 | 0,4 |
| Interceptions | 9 | 0,8 |
| Clearances | 63 | 5,4 |
| Blocks | 19 | 1,6 |
| Recoveries | 22 | 1,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 6 | 0,5 |
| Fouled | 4 | 0,3 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 58 | 4,9 |
| Duels won | 31 | 2,6 |
| Duels won % | 53,4 | – |
| Aerials won | 18 | 1,5 |
| Aerials won % | 58,1 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 317 | 26,9 |
| Pass accuracy | 84,9 | – |
| Key passes | 1 | 0,1 |
| Chances created | 1 | 0,1 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Coritiba vs Mirassol | 1-2 | 31 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Chapecoense | 2-1 | 6 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Coritiba | 4-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Coritiba | 1-0 | 59 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Atlético Mineiro | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Coritiba | 2-2 | 69 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Fluminense | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Athletico Paranaense vs Coritiba | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Mirassol vs Coritiba | 0-1 | 32 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Remo | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Serie B | 2025 |
Al Nassr
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Super Cup | 20/21 19/20 |
| 1 | Saudi League | 18/19 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Süper Lig | 17/18 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Florida Cup | 2017 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 4 | Super Cup | 13/14 12/13 11/12 10/11 |
| 3 | Primeira Liga | 12/13 11/12 10/11 |
| 2 | Taça de Portugal | 10/11 09/10 |
| 1 | UEFA Europa League | 10/11 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Mineiro 1 | 2009 2008 |

