- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 13
- Leeftijd
- 29
- Hoogte
- 187 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €4,5m
Highest: €7,5m (25 aug 2021)- 1 jul 2017: São Paulo to Torino, €7m
- 25 aug 2021: Torino to Southampton, €7,5m
- 10 jul 2024: Southampton to Atlético Mineiro, €4,5m
Speler Stats
- Squawka Score 63%
- Appearances 13
- Minutes 993
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 17%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 6 | 0,5 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 5 | 0,5 |
| Accuracy | 16,7 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 16,7 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 6 | 0,5 |
| Interceptions | 11 | 1,0 |
| Clearances | 63 | 5,7 |
| Blocks | 14 | 1,3 |
| Recoveries | 51 | 4,6 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 18 | 1,6 |
| Fouled | 10 | 0,9 |
| Yellows | 2 | 0,2 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 73 | 6,6 |
| Duels won | 36 | 3,3 |
| Duels won % | 49,3 | – |
| Aerials won | 14 | 1,3 |
| Aerials won % | 56,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 514 | 46,6 |
| Pass accuracy | 91,1 | – |
| Key passes | 1 | 0,1 |
| Chances created | 1 | 0,1 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 63%
- Appearances 13
- Minutes 993
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 17%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 6 | 0,5 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 5 | 0,5 |
| Accuracy | 16,7 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 16,7 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 6 | 0,5 |
| Interceptions | 11 | 1,0 |
| Clearances | 63 | 5,7 |
| Blocks | 14 | 1,3 |
| Recoveries | 51 | 4,6 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 18 | 1,6 |
| Fouled | 10 | 0,9 |
| Yellows | 2 | 0,2 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 73 | 6,6 |
| Duels won | 36 | 3,3 |
| Duels won % | 49,3 | – |
| Aerials won | 14 | 1,3 |
| Aerials won % | 56,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 514 | 46,6 |
| Pass accuracy | 91,1 | – |
| Key passes | 1 | 0,1 |
| Chances created | 1 | 0,1 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Atlético Mineiro vs Cruzeiro | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Atlético Mineiro | 3-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Athletico Paranaense vs Atlético Mineiro | 2-2 | 90 | 1 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs RB Bragantino | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Atlético Mineiro | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Bahia | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Atlético Mineiro | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Mirassol | 3-1 | 11 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Atlético Mineiro | 1-3 | 79 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Atlético Mineiro | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 3 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Mineiro 1 | 2025 |
Brazil Under 22
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Tournoi Maurice Revello | 2019 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Florida Cup | 2017 |
São Paulo FC Under 20
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Copa RS U20 | 2016 |
| 1 | Copa do Brasil U20 | 2016 |
| 1 | CONMEBOL Libertadores U20 | 2016 |
