- Positie
- Attacking Midfielder
- Shirt
- 7
- Leeftijd
- 30
- Hoogte
- 175 cm
- Foot
- Left
- Country
- Brazil
Transfer value: €9m
Highest: €10,5m (1 jul 2017)- 1 jul 2017: São Paulo to Lille, €10,5m
- 6 aug 2021: Lille to Atlanta United, €10m
- 1 jul 2023: Atlanta United to Flamengo, €9m
Speler Stats
- Squawka Score 74%
- Appearances 17
- Minutes 541
- Doelpunten 2
- Assists 1
- Shooting Accuracy 25%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,3 |
| Left foot | 2 | 0,3 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 12 | 2,0 |
| On target | 3 | 0,5 |
| Off target | 4 | 0,7 |
| Accuracy | 25,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 16,7 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 16 | 2,7 |
| Interceptions | 2 | 0,3 |
| Clearances | 9 | 1,5 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 27 | 4,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 10 | 1,7 |
| Fouled | 11 | 1,8 |
| Yellows | 2 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 82 | 13,6 |
| Duels won | 45 | 7,5 |
| Duels won % | 54,9 | – |
| Aerials won | 2 | 0,3 |
| Aerials won % | 28,6 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 274 | 45,6 |
| Pass accuracy | 88,3 | – |
| Key passes | 10 | 1,7 |
| Chances created | 11 | 1,8 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 74%
- Appearances 17
- Minutes 541
- Doelpunten 2
- Assists 1
- Shooting Accuracy 25%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,3 |
| Left foot | 2 | 0,3 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 12 | 2,0 |
| On target | 3 | 0,5 |
| Off target | 4 | 0,7 |
| Accuracy | 25,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 16,7 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 16 | 2,7 |
| Interceptions | 2 | 0,3 |
| Clearances | 9 | 1,5 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 27 | 4,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 10 | 1,7 |
| Fouled | 11 | 1,8 |
| Yellows | 2 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 82 | 13,6 |
| Duels won | 45 | 7,5 |
| Duels won % | 54,9 | – |
| Aerials won | 2 | 0,3 |
| Aerials won % | 28,6 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 274 | 45,6 |
| Pass accuracy | 88,3 | – |
| Key passes | 10 | 1,7 |
| Chances created | 11 | 1,8 |
| xA | – | – |
Next Match
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Vasco da Gama vs Flamengo | 1-4 | 28 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Santos vs Flamengo | 2-2 | 9 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs RB Bragantino | 2-1 | 18 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Botafogo | 3-0 | 57 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Flamengo | 2-1 | 7 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Mirassol vs Flamengo | 1-5 | 63 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Coritiba | 3-0 | 85 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Flamengo | 0-1 | 26 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Vasco da Gama | 2-2 | 69 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Flamengo | 0-4 | 17 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 3 | Carioca Série A | 2026 2025 2024 |
| 1 | Serie A | 2025 |
| 1 | CONMEBOL Libertadores | 2025 |
| 1 | Supercopa do Brasil | 2025 |
| 1 | Copa do Brasil | 2024 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Trophée des Champions | 21/22 |
| 1 | Ligue 1 | 20/21 |
| 1 | Algarve Football Cup | 2018 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Florida Cup | 2017 |
São Paulo FC Under 20
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | CONMEBOL Libertadores U20 | 2016 |
