- Positie
- Right Winger
- Shirt
- 77
- Leeftijd
- 25
- Hoogte
- 183 cm
- Foot
- Right
- Country
- Uruguay
Transfer value: €2,8m
Highest: €2,8m (5 jan 2026)- 18 jan 2025: Montevideo City Torque to Nacional, €778k
- 5 jan 2026: Nacional to Botafogo, €2,8m
Speler Stats
- Squawka Score 63%
- Appearances 17
- Minutes 727
- Doelpunten 1
- Assists 1
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 1,1 |
| On target | 3 | 0,4 |
| Off target | 3 | 0,4 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 11,1 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 10 | 1,2 |
| Interceptions | 3 | 0,4 |
| Clearances | 6 | 0,7 |
| Blocks | 1 | 0,1 |
| Recoveries | 32 | 4,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 8 | 1,0 |
| Fouled | 2 | 0,3 |
| Yellows | 2 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 89 | 11,0 |
| Duels won | 31 | 3,8 |
| Duels won % | 34,8 | – |
| Aerials won | 7 | 0,9 |
| Aerials won % | 33,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 123 | 15,2 |
| Pass accuracy | 70,7 | – |
| Key passes | 11 | 1,4 |
| Chances created | 12 | 1,5 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 63%
- Appearances 17
- Minutes 727
- Doelpunten 1
- Assists 1
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 1,1 |
| On target | 3 | 0,4 |
| Off target | 3 | 0,4 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 11,1 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 10 | 1,2 |
| Interceptions | 3 | 0,4 |
| Clearances | 6 | 0,7 |
| Blocks | 1 | 0,1 |
| Recoveries | 32 | 4,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 8 | 1,0 |
| Fouled | 2 | 0,3 |
| Yellows | 2 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 89 | 11,0 |
| Duels won | 31 | 3,8 |
| Duels won % | 34,8 | – |
| Aerials won | 7 | 0,9 |
| Aerials won % | 33,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 123 | 15,2 |
| Pass accuracy | 70,7 | – |
| Key passes | 11 | 1,4 |
| Chances created | 12 | 1,5 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Mirassol vs Botafogo | 2-0 | 29 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs RB Bragantino | 1-1 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Palmeiras | 0-0 | 68 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Botafogo | 3-0 | 13 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Fluminense | 1-1 | 60 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Botafogo | 0-1 | 1 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Vitória | 0-0 | 66 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Santos | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Botafogo | 2-1 | 44 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Botafogo | 1-1 | 45 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
Nacional
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Liga AUF | 2025 |
| 1 | Super Copa | 2025 |
