- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 33
- Leeftijd
- 25
- Hoogte
- 186 cm
- Foot
- Left
- Country
- Uruguay
Transfer value: €700k
Highest: €700k (20 jul 2026)- 20 jul 2026: Racing to Botafogo, €700k
Speler Stats
- Squawka Score 61%
- Appearances 6
- Minutes 474
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 100%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 1 | 0,2 |
| On target | 1 | 0,2 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | 100,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 7 | 1,3 |
| Interceptions | 6 | 1,1 |
| Clearances | 26 | 4,9 |
| Blocks | 6 | 1,1 |
| Recoveries | 11 | 2,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 5 | 1,0 |
| Fouled | 2 | 0,4 |
| Yellows | 2 | 0,4 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 32 | 6,1 |
| Duels won | 20 | 3,8 |
| Duels won % | 62,5 | – |
| Aerials won | 10 | 1,9 |
| Aerials won % | 71,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 210 | 39,9 |
| Pass accuracy | 90,0 | – |
| Key passes | 0 | 0,0 |
| Chances created | 0 | 0,0 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 61%
- Appearances 6
- Minutes 474
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 100%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 1 | 0,2 |
| On target | 1 | 0,2 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | 100,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 7 | 1,3 |
| Interceptions | 6 | 1,1 |
| Clearances | 26 | 4,9 |
| Blocks | 6 | 1,1 |
| Recoveries | 11 | 2,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 5 | 1,0 |
| Fouled | 2 | 0,4 |
| Yellows | 2 | 0,4 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 32 | 6,1 |
| Duels won | 20 | 3,8 |
| Duels won % | 62,5 | – |
| Aerials won | 10 | 1,9 |
| Aerials won % | 71,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 210 | 39,9 |
| Pass accuracy | 90,0 | – |
| Key passes | 0 | 0,0 |
| Chances created | 0 | 0,0 |
| xA | – | – |
Next Match
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Mirassol vs Botafogo | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Grêmio | 3-2 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs RB Bragantino | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Palmeiras | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Botafogo | 3-0 | 69 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Botafogo | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| MLS | DC United vs New York RB | 1-0 | 22 | 0 | 0 | 0 | – | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
Junior
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Primera A | 2025 |
