- Positie
- Central Midfielder
- Shirt
- 30
- Leeftijd
- 31
- Hoogte
- 183 cm
- Foot
- Left
- Country
- Brazil
Transfer value: €1,6m
Highest: €4m (27 jul 2018)- 28 aug 2014: São Paulo to Udinese, €4m
- 27 jul 2018: Udinese to Nantes, €4m
- 1 jul 2021: Nantes to RB Bragantino, €1,6m
Speler Stats
- Squawka Score 69%
- Appearances 28
- Minutes 1.070
- Doelpunten 0
- Assists 2
- Shooting Accuracy 6%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 16 | 1,4 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 7 | 0,6 |
| Accuracy | 6,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 14 | 1,2 |
| Interceptions | 5 | 0,4 |
| Clearances | 21 | 1,8 |
| Blocks | 6 | 0,5 |
| Recoveries | 73 | 6,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 11 | 0,9 |
| Fouled | 24 | 2,0 |
| Yellows | 1 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 119 | 10,0 |
| Duels won | 64 | 5,4 |
| Duels won % | 53,8 | – |
| Aerials won | 9 | 0,8 |
| Aerials won % | 33,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 719 | 60,5 |
| Pass accuracy | 93,2 | – |
| Key passes | 11 | 0,9 |
| Chances created | 13 | 1,1 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 69%
- Appearances 28
- Minutes 1.070
- Doelpunten 0
- Assists 2
- Shooting Accuracy 6%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 16 | 1,4 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 7 | 0,6 |
| Accuracy | 6,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 14 | 1,2 |
| Interceptions | 5 | 0,4 |
| Clearances | 21 | 1,8 |
| Blocks | 6 | 0,5 |
| Recoveries | 73 | 6,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 11 | 0,9 |
| Fouled | 24 | 2,0 |
| Yellows | 1 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 119 | 10,0 |
| Duels won | 64 | 5,4 |
| Duels won % | 53,8 | – |
| Aerials won | 9 | 0,8 |
| Aerials won % | 33,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 719 | 60,5 |
| Pass accuracy | 93,2 | – |
| Key passes | 11 | 0,9 |
| Chances created | 13 | 1,1 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Santos vs Palmeiras | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs RB Bragantino | 2-0 | 87 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Athletico Paranaense vs Palmeiras | 0-2 | 72 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Corinthians | 4-1 | 69 | 0 | 1 | 1 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Bahia | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Palmeiras | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs São Paulo | 2-0 | 67 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Palmeiras | 0-0 | 63 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Mirassol vs Palmeiras | 1-1 | 20 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Palmeiras | 0-4 | 25 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Paulista A1 | 2026 |
Brazil Under 21
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Tournoi Maurice Revello | 2014 |