- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 14
- Leeftijd
- 32
- Hoogte
- 190 cm
- Foot
- Left
- Country
- Brazil
Transfer value: €5,2m
Highest: €5,2m (29 jul 2022)- 12 feb 2021: Club Brugge to Santos, €2,5m
- 14 jul 2021: Santos to Olympique Marseille, €4,5m
- 29 jul 2022: Olympique Marseille to Fenerbahçe, €5,2m
Speler Stats
- Squawka Score 65%
- Appearances 28
- Minutes 2.226
- Doelpunten 2
- Assists 0
- Shooting Accuracy 44%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,1 |
| Left foot | 1 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 0,4 |
| On target | 4 | 0,2 |
| Off target | 3 | 0,1 |
| Accuracy | 44,4 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 22,2 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 25 | 1,0 |
| Interceptions | 21 | 0,9 |
| Clearances | 126 | 5,1 |
| Blocks | 22 | 0,9 |
| Recoveries | 86 | 3,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 27 | 1,1 |
| Fouled | 21 | 0,9 |
| Yellows | 5 | 0,2 |
| Reds | 1 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 180 | 7,3 |
| Duels won | 111 | 4,5 |
| Duels won % | 61,7 | – |
| Aerials won | 42 | 1,7 |
| Aerials won % | 60,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.210 | 48,9 |
| Pass accuracy | 84,9 | – |
| Key passes | 2 | 0,1 |
| Chances created | 2 | 0,1 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 65%
- Appearances 28
- Minutes 2.226
- Doelpunten 2
- Assists 0
- Shooting Accuracy 44%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,1 |
| Left foot | 1 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 0,4 |
| On target | 4 | 0,2 |
| Off target | 3 | 0,1 |
| Accuracy | 44,4 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 22,2 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 25 | 1,0 |
| Interceptions | 21 | 0,9 |
| Clearances | 126 | 5,1 |
| Blocks | 22 | 0,9 |
| Recoveries | 86 | 3,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 27 | 1,1 |
| Fouled | 21 | 0,9 |
| Yellows | 5 | 0,2 |
| Reds | 1 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 180 | 7,3 |
| Duels won | 111 | 4,5 |
| Duels won % | 61,7 | – |
| Aerials won | 42 | 1,7 |
| Aerials won % | 60,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.210 | 48,9 |
| Pass accuracy | 84,9 | – |
| Key passes | 2 | 0,1 |
| Chances created | 2 | 0,1 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | RB Bragantino vs Santos | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Santos vs Palmeiras | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Santos vs Bahia | 1-1 | 90 | 1 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Santos | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Santos | 2-1 | 82 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Santos vs Flamengo | 2-2 | 21 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Remo vs Santos | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Santos vs Cruzeiro | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Santos | 2-3 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Santos | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Serie B | 2024 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Cup | 22/23 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Super Cup | 18/19 |

