- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 3
- Leeftijd
- 30
- Hoogte
- 183 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €11m
Highest: €11m (7 aug 2019)- 7 aug 2019: Flamengo to Milan, €11m
Speler Stats
- Squawka Score 69%
- Appearances 4
- Minutes 280
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 40%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 5 | 1,6 |
| On target | 2 | 0,6 |
| Off target | 3 | 1,0 |
| Accuracy | 40,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 0,6 |
| Interceptions | 5 | 1,6 |
| Clearances | 19 | 6,1 |
| Blocks | 5 | 1,6 |
| Recoveries | 7 | 2,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 1 | 0,3 |
| Fouled | 1 | 0,3 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,3 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 19 | 6,1 |
| Duels won | 12 | 3,9 |
| Duels won % | 63,2 | – |
| Aerials won | 7 | 2,3 |
| Aerials won % | 53,8 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 129 | 41,5 |
| Pass accuracy | 90,7 | – |
| Key passes | 1 | 0,3 |
| Chances created | 1 | 0,3 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 69%
- Appearances 4
- Minutes 280
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 40%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 5 | 1,6 |
| On target | 2 | 0,6 |
| Off target | 3 | 1,0 |
| Accuracy | 40,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 0,6 |
| Interceptions | 5 | 1,6 |
| Clearances | 19 | 6,1 |
| Blocks | 5 | 1,6 |
| Recoveries | 7 | 2,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 1 | 0,3 |
| Fouled | 1 | 0,3 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,3 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 19 | 6,1 |
| Duels won | 12 | 3,9 |
| Duels won % | 63,2 | – |
| Aerials won | 7 | 2,3 |
| Aerials won % | 53,8 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 129 | 41,5 |
| Pass accuracy | 90,7 | – |
| Key passes | 1 | 0,3 |
| Chances created | 1 | 0,3 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Atlético Mineiro vs Cruzeiro | 0-1 | 33 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Coritiba | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Santos | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs RB Bragantino | 1-0 | 67 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| UEFA Conference League | İstanbul Başakşehir vs Universitatea Craiova | 1-2 | 44 | 0 | 0 | 1 | 0,10 | ||
| UEFA Conference League | İstanbul Başakşehir vs Viking | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | Viking vs İstanbul Başakşehir | 1-3 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | İstanbul Başakşehir vs Cherno more Varna | 4-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | Cherno more Varna vs İstanbul Başakşehir | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | – | |
| UEFA Europa League | Sparta Praha vs Milan | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Carioca Série A | 2019 2017 |
| 1 | Florida Cup | 2019 |
