AN Killian Sardella Anderlecht · First Division A
Squawka Score 65%
Positie Defender
Shirt 54
Leeftijd 24
Hoogte 177 cm
Foot Right
Country Belgium Speler Stats Seizoen 2025/26 2024/25 Competitie Alle wedstrijden First Division A Squawka Score – Appearances 32 Minutes 2.036 Doelpunten 0 Assists 1 Shooting Accuracy 26% Doelpunten gescoord Totaal Per 90 Doelpunten 0 0,0 Left foot 0 0,0 Right foot 0 0,0 Headers 0 0,0 Straffen 0 0,0 Inside box 0 0,0
Shooting Totaal Per 90 Schoten 23 1,0 On target 6 0,3 Off target 7 0,3 Accuracy 26,1 – xG – – Conversion 0,0 –
Defending Totaal Per 90 Tackles 20 0,9 Interceptions 22 1,0 Clearances 74 3,3 Blocks 16 0,7 Recoveries 99 4,4
Discipline Totaal Per 90 Overtredingen 29 1,3 Fouled 15 0,7 Yellows 3 0,1 Reds 1 0,0 Offsides 1 0,0
Duels Totaal Per 90 Duels 185 8,2 Duels won 96 4,2 Duels won % 51,9 – Aerials won 34 1,5 Aerials won % 51,5 –
Passing Totaal Per 90 Passes 1.042 46,1 Pass accuracy 84,1 – Key passes 18 0,8 Chances created 19 0,8 xA – –
Squawka Score – Appearances 32 Minutes 2.036 Doelpunten 0 Assists 1 Shooting Accuracy 26% Doelpunten gescoord Totaal Per 90 Doelpunten 0 0,0 Left foot 0 0,0 Right foot 0 0,0 Headers 0 0,0 Straffen 0 0,0 Inside box 0 0,0
Shooting Totaal Per 90 Schoten 23 1,0 On target 6 0,3 Off target 7 0,3 Accuracy 26,1 – xG – – Conversion 0,0 –
Defending Totaal Per 90 Tackles 20 0,9 Interceptions 22 1,0 Clearances 74 3,3 Blocks 16 0,7 Recoveries 99 4,4
Discipline Totaal Per 90 Overtredingen 29 1,3 Fouled 15 0,7 Yellows 3 0,1 Reds 1 0,0 Offsides 1 0,0
Duels Totaal Per 90 Duels 185 8,2 Duels won 96 4,2 Duels won % 51,9 – Aerials won 34 1,5 Aerials won % 51,5 –
Passing Totaal Per 90 Passes 1.042 46,1 Pass accuracy 84,1 – Key passes 18 0,8 Chances created 19 0,8 xA – –
Upcoming Matches
Turn on JavaScript to see the upcoming matches.
Recent Matches Datum Competitie Match Result Mins Doelpunten Ast Schoten xG Squawka Score 24 mei First Division A Union Saint-Gilloise vs Anderlecht 5-1 90 0 0 1 – 57% 21 mei First Division A Anderlecht vs Sint-Truidense VV 3-1 76 0 0 2 – 58% 17 mei First Division A Anderlecht vs Mechelen 2-2 18 0 0 0 – 67% 26 apr First Division A Anderlecht vs Union Saint-Gilloise 1-3 45 0 0 0 – 53% 23 apr First Division A Sint-Truidense VV vs Anderlecht 2-0 90 0 0 0 – 65% 18 apr First Division A Mechelen vs Anderlecht 1-2 45 0 0 0 – 71% 06 apr First Division A Club Brugge vs Anderlecht 4-2 90 0 0 1 – 57% 22 mrt First Division A Anderlecht vs Cercle Brugge 2-3 90 0 0 2 – 69% 15 mrt First Division A Mechelen vs Anderlecht 1-0 4 0 0 0 – 66% 08 mrt First Division A Club Brugge vs Anderlecht 2-2 25 0 0 0 – 65%
Comparison Matrix
Turn on JavaScript to see the comparison matrix.
Wij gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat je de beste ervaring op onze website krijgt. Als je deze site blijft gebruiken, gaan we ervan uit dat je hiermee tevreden bent. Ok Privacy policy