- Positie
- Right Back
- Shirt
- 12
- Leeftijd
- 25
- Hoogte
- 176 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €6m
Highest: €6m (5 aug 2025)- 30 aug 2023: Athletico Paranaense to CSKA Moskva, €4,5m
- 5 aug 2025: CSKA Moskva to Palmeiras, €6m
Speler Stats
- Squawka Score 65%
- Appearances 22
- Minutes 1.065
- Doelpunten 0
- Assists 1
- Shooting Accuracy 14%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 7 | 0,6 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 4 | 0,3 |
| Accuracy | 14,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 18 | 1,5 |
| Interceptions | 11 | 0,9 |
| Clearances | 38 | 3,2 |
| Blocks | 6 | 0,5 |
| Recoveries | 45 | 3,8 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 22 | 1,9 |
| Fouled | 9 | 0,8 |
| Yellows | 4 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 119 | 10,1 |
| Duels won | 54 | 4,6 |
| Duels won % | 45,4 | – |
| Aerials won | 10 | 0,9 |
| Aerials won % | 62,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 477 | 40,3 |
| Pass accuracy | 80,5 | – |
| Key passes | 10 | 0,9 |
| Chances created | 11 | 0,9 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 65%
- Appearances 22
- Minutes 1.065
- Doelpunten 0
- Assists 1
- Shooting Accuracy 14%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 7 | 0,6 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 4 | 0,3 |
| Accuracy | 14,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 18 | 1,5 |
| Interceptions | 11 | 0,9 |
| Clearances | 38 | 3,2 |
| Blocks | 6 | 0,5 |
| Recoveries | 45 | 3,8 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 22 | 1,9 |
| Fouled | 9 | 0,8 |
| Yellows | 4 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 119 | 10,1 |
| Duels won | 54 | 4,6 |
| Duels won % | 45,4 | – |
| Aerials won | 10 | 0,9 |
| Aerials won % | 62,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 477 | 40,3 |
| Pass accuracy | 80,5 | – |
| Key passes | 10 | 0,9 |
| Chances created | 11 | 0,9 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Athletico Paranaense vs Palmeiras | 0-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Bahia | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Palmeiras | 0-0 | 2 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs São Paulo | 2-0 | 45 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Palmeiras | 0-0 | 10 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Mirassol vs Palmeiras | 1-1 | 20 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Vasco da Gama | 4-1 | 7 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Palmeiras | 0-4 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Palmeiras | 1-3 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Chapecoense | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Paulista A1 | 2026 |

CSKA Moskva
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Super Cup | 25/26 |
| 1 | Cup | 24/25 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 3 | Paranaense 1 | 2023 2020 2019 |
| 1 | CONMEBOL Sudamericana | 2021 |
| 1 | Copa do Brasil | 2019 |
| 1 | J.League Cup / Copa Sudamericana Championship | 2019 |