- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 16
- Leeftijd
- 25
- Hoogte
- 188 cm
- Foot
- –
- Country
- Korea Republic
Transfer value: €426k
Highest: €426k (27 jun 2025)- 27 jun 2025: Gyeongnam to Austria Wien, €426k
Speler Stats
- Squawka Score 66%
- Appearances 4
- Minutes 210
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 1 | 0,4 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 1 | 0,4 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | 0,0 | 0,0 |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 0 | 0,0 |
| Interceptions | 3 | 1,3 |
| Clearances | 11 | 4,7 |
| Blocks | 1 | 0,4 |
| Recoveries | 7 | 3,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 3 | 1,3 |
| Fouled | 3 | 1,3 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 14 | 6,0 |
| Duels won | 7 | 3,0 |
| Duels won % | 50,0 | – |
| Aerials won | 1 | 0,4 |
| Aerials won % | 33,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 162 | 69,4 |
| Pass accuracy | 84,6 | – |
| Key passes | 1 | 0,4 |
| Chances created | 1 | 0,4 |
| xA | 0,0 | 0,0 |
- Squawka Score 66%
- Appearances 4
- Minutes 210
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 1 | 0,4 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 1 | 0,4 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | 0,0 | 0,0 |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 0 | 0,0 |
| Interceptions | 3 | 1,3 |
| Clearances | 11 | 4,7 |
| Blocks | 1 | 0,4 |
| Recoveries | 7 | 3,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 3 | 1,3 |
| Fouled | 3 | 1,3 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 14 | 6,0 |
| Duels won | 7 | 3,0 |
| Duels won % | 50,0 | – |
| Aerials won | 1 | 0,4 |
| Aerials won % | 33,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 162 | 69,4 |
| Pass accuracy | 84,6 | – |
| Key passes | 1 | 0,4 |
| Chances created | 1 | 0,4 |
| xA | 0,0 | 0,0 |
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Conference League | Austria Wien vs Sporting Braga | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0,02 | ||
| UEFA Conference League | Austria Wien vs Beitar Jerusalem | 1-2 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | Austria Wien vs Liepāja | 3-1 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | Liepāja vs Austria Wien | 0-2 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | Austria Wien vs Baník Ostrava | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | Baník Ostrava vs Austria Wien | 4-3 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | Spaeri vs Austria Wien | 0-5 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | Austria Wien vs Spaeri | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 3 | 0,40 |
