- Positie
- Striker
- Shirt
- 7
- Leeftijd
- 32
- Hoogte
- 188 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €7,7m
Highest: €7,7m (20 jan 2025)- 20 jan 2025: Botafogo to Atlético Mineiro, €7,7m
Speler Stats
- Squawka Score 62%
- Appearances 21
- Minutes 858
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 32%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 1 | 0,1 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 22 | 2,3 |
| On target | 7 | 0,7 |
| Off target | 11 | 1,2 |
| Accuracy | 31,8 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 4,5 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 3 | 0,3 |
| Interceptions | 1 | 0,1 |
| Clearances | 7 | 0,7 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 29 | 3,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 15 | 1,6 |
| Fouled | 13 | 1,4 |
| Yellows | 2 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 7 | 0,7 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 136 | 14,3 |
| Duels won | 51 | 5,4 |
| Duels won % | 37,5 | – |
| Aerials won | 13 | 1,4 |
| Aerials won % | 28,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 156 | 16,4 |
| Pass accuracy | 75,0 | – |
| Key passes | 7 | 0,7 |
| Chances created | 7 | 0,7 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 62%
- Appearances 21
- Minutes 858
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 32%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 1 | 0,1 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 22 | 2,3 |
| On target | 7 | 0,7 |
| Off target | 11 | 1,2 |
| Accuracy | 31,8 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 4,5 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 3 | 0,3 |
| Interceptions | 1 | 0,1 |
| Clearances | 7 | 0,7 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 29 | 3,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 15 | 1,6 |
| Fouled | 13 | 1,4 |
| Yellows | 2 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 7 | 0,7 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 136 | 14,3 |
| Duels won | 51 | 5,4 |
| Duels won % | 37,5 | – |
| Aerials won | 13 | 1,4 |
| Aerials won % | 28,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 156 | 16,4 |
| Pass accuracy | 75,0 | – |
| Key passes | 7 | 0,7 |
| Chances created | 7 | 0,7 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Remo vs Botafogo | 2-1 | 14 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Botafogo | 3-0 | 37 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Chapecoense | 1-0 | 15 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Botafogo | 1-1 | 17 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Vasco da Gama | 1-2 | 33 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Mirassol vs Botafogo | 2-0 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Grêmio | 3-2 | 73 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs RB Bragantino | 1-1 | 74 | 0 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Palmeiras | 0-0 | 22 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Botafogo | 3-0 | 13 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Mineiro 1 | 2025 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Serie A | 2024 |
| 1 | CONMEBOL Libertadores | 2024 |
Kashiwa Reysol
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | J2 League | 2019 |
Fortaleza
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Copa do Nordeste | 18/19 |
| 1 | Cearense 1 | 2019 |

